Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Prášek alfaalfa vyrobený z vojtěšky je vohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek, stejně jako prospěšných bílkovin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prášek z alfalfa neboli vojtěšky je bohatý nejen na bílkoviny, ale také na množství vitaminů a minerálních látek, jako je hořčík, draslík či železo. Díky tomuto složení působí alfalfa příznivě na celý lidský organismus. 

Vojtěška je známá z herbářů již od 16. století. V současné době ale zažívá svůj boom, a to díky obsahu živin. Jedná se o mimořádnou plodinu se širokým spektrem příznivých účinků. Kromě jiného pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, podporuje metabolismus sacharidů, přispívá k dobrému stavu vlasů a nehtů a ženy ocení i její pozitivní účinky v období klimakteria. Z rostliny se využívají především mladé výhonky, které obsahují vysoký podíl vitaminů, minerálních látek či bílkovin.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?