Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Prášek z alfalfa neboli vojtěšky, je bohatý na bílkoviny, vitaminy a minerály. Díky tomu je alfalfa mimořádně vhodná pro osoby s náročným stresujícím povoláním i pro vrcholové sportovce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prášek z alfalfa neboli vojtěšky, je bohatý na bílkoviny, množství vitaminů a minerálních látek, jako je hořčík, draslík či železo. Díky tomuto složení je alfalfa mimořádně vhodná nejen pro osoby s náročným stresujícím povoláním, ale také pro vrcholové sportovce.

Alfalfa bio Nástroje Zdraví obsahuje množství vitaminů, významných minerálů a aktivních enzymů, které napomáhají regeneraci organismu a chrání ho před nepříznivými vnějšími vlivy i před známkami předčasného stárnutí. Alfalfa přispívá k detoxikaci organismu a je vhodná nejen pro jarní očistu.

Vysoký podíl bílkovin podporuje růst svaloviny a dalších tkání. Alfalfa je vhodným potravinovým doplňkem nejen pro sportovce, ale i osoby pracující v náročném stresujícím prostředí. Kromě toho prášek také působí blahodárně na zažívací trakt, zlepšuje trávení a je výbornou podpůrnou léčbou při žaludečních vředech.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sušený prášek alfalfa

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, stres, trávení

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?