Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Anýz 10 ml

Saloos Anýz 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Výrazně působí na trávicí trakt, plynatost, má protikřečové účinky, je vhodný na kašel a záněty horních cest dýchacích. Je nutné dodržet nízké koncentrace.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Anýz od Saloos působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, uvolňuje, působí pozitivně i na zdraví zažívacího traktu a mírní nadýmání. Sladká anýzová vůně je skvělým pomocníkem při nachlazení, ale i menstruačních bolestech. Mírní úzkosti a napětí z přemíry starostí.

Čistá rostlinná silice z anýzu je skvělým pomocníkem při zažívacích problémech a plynatosti. Působí antispasmaticky jak při inhalaci, tak při aplikaci přímo na pokožku. Uvolňuje křeče hladkého svalstva, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Také uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání i vykašlávání. Sladká kořeněná vůně harmonizuje myšlenky, pomáhá vyrovnat se s nadměrnými problémy a mírní úzkosti.

Uvolněte své dýchací cesty

Éterický olej Anýz je jedním z méně známých olejů, ale překvapí vás svými všestrannými účinky. Má příznivý efekt na zdraví dýchacího traktu a pomáhá při jeho onemocněních a zánětech. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a nechává vás opět volně dýchat. Je proto skvělý zejména v období chřipek a nachlazení.

Pro zdravé trávení

Anýzový éterický olej je také silným pomocníkem při potížích s trávicím systémem. Pomáhá při dlouhodobých obtížích s trávením a harmonizuje jej. Působí proti nadýmání a nadměrné plynatosti, čímž i pomáhá od bolestí a přináší vám skutečnou úlevu. Má spasmolytické účinky, což znamená, že uvolňuje křeče a podporuje chuť k jídlu.

Úleva od bolestí

Anýzový éterický olej má ale příznivý vliv na křeče všeho druhu, proto také pomáhá proti bolestem v celém těle. Oceníte jej při menstruačních křečích či bolestech hlavy. Anýz zároveň dokáže ovlivnit vaši náladu, jeho jemně bylinná vůně pomáhá při stresu a duševním vypětí, mírní úzkosti a pomáhá harmonizovat vaši psychiku. Dodává dobrou náladu a psychickou odolnost.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 12 let. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?