Saloos Anýz 10 ml

Saloos Anýz 10 ml

  • Bez DPH 58 Kč

Výrazně působí na trávicí trakt, plynatost, má protikřečové účinky, je vhodný na kašel a záněty horních cest dýchacích. Je nutné dodržet nízké koncentrace.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Anýz od Saloos působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, uvolňuje, působí pozitivně i na zdraví zažívacího traktu a mírní nadýmání. Sladká anýzová vůně je skvělým pomocníkem při nachlazení, ale i menstruačních bolestech. Mírní úzkosti a napětí z přemíry starostí.

Čistá rostlinná silice z anýzu je skvělým pomocníkem při zažívacích problémech a plynatosti. Působí antispasmaticky jak při inhalaci, tak při aplikaci přímo na pokožku. Uvolňuje křeče hladkého svalstva, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Také uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání i vykašlávání. Sladká kořeněná vůně harmonizuje myšlenky, pomáhá vyrovnat se s nadměrnými problémy a mírní úzkosti.

Uvolněte své dýchací cesty

Éterický olej Anýz je jedním z méně známých olejů, ale překvapí vás svými všestrannými účinky. Má příznivý efekt na zdraví dýchacího traktu a pomáhá při jeho onemocněních a zánětech. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a nechává vás opět volně dýchat. Je proto skvělý zejména v období chřipek a nachlazení.

Pro zdravé trávení

Anýzový éterický olej je také silným pomocníkem při potížích s trávicím systémem. Pomáhá při dlouhodobých obtížích s trávením a harmonizuje jej. Působí proti nadýmání a nadměrné plynatosti, čímž i pomáhá od bolestí a přináší vám skutečnou úlevu. Má spasmolytické účinky, což znamená, že uvolňuje křeče a podporuje chuť k jídlu.

Úleva od bolestí

Anýzový éterický olej má ale příznivý vliv na křeče všeho druhu, proto také pomáhá proti bolestem v celém těle. Oceníte jej při menstruačních křečích či bolestech hlavy. Anýz zároveň dokáže ovlivnit vaši náladu, jeho jemně bylinná vůně pomáhá při stresu a duševním vypětí, mírní úzkosti a pomáhá harmonizovat vaši psychiku. Dodává dobrou náladu a psychickou odolnost.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný!

Upozornění: Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nenanášejte na pokožku neředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pimpinella Anisum Oil

Možné alergeny: Pimpinella Anisum Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.