Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Govinda Arganový olej, Bio 250 ml

Govinda Arganový olej, Bio 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Arganový olej je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Využijete jej jak v teplé a studené kuchyni, tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Arganový olej Govinda je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Obsahuje tak mimořádné množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů důležitých pro zdraví těla i pokožky. Díky tomu jej využijete jak v teplé a studené kuchyni, tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Za studena lisovaný arganový olej obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, vysoký podíl vitaminu E a fytosterolů. Při pravidelné konzumaci tedy pomáhá stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi. Arganový olej je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, neboť má vysoký bod přepalování, a to až 200 °C. Hodí se na smažení, pečení sladkých i slaných pokrmů i jako součást salátových zálivek a dresingů.

Kvalitní arganový olej je vhodný také pro použití na pokožku celého těla, neboť má výrazné regenerační účinky. Právě díky nim se arganovému oleji přezdívá tekuté marocké zlato. Regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť vhodný je pro zralou pokožku. Zvyšuje pružnost pleti, zjemňuje ji a lehce vypíná.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na odlíčenou navlhčenou pokožku obličeje, lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Tip: Tento arganový olej je vhodný i k vnitřnímu užití a můžete ho použit ve studené i teplé kuchyni.

Ostatní kategorie: Arganový olej

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A , 67141, Neuhofen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?