Nobilis Tilia Arganový olej, bio 20 ml

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 20 ml

Za studena lisovaný bio arganový olej dodává především náročné zralé pokožce potřebnou výživu a chrání ji před známkami stárnutí. Vhodný pro péči o všechny typy pleti i vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Za studena lisovaný bio arganový olej Nobilis Tilia dodává náročné zralé pokožce potřebnou výživu a zároveň ji chrání před známkami stárnutí. Olej je bohatý na množství vitaminů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, které napomáhají aktivní regeneraci pleti, vyhlazují jemné vrásky a linky, pleť zjemňují a chrání před známkami stárnutí.

Arganový olej pečuje o zralou pokožku díky množství antioxidantů, jako je vitamin E, a také nenasycených mastných kyselin. Olej snadno pronikne i do hlubších vrstev pokožky, pleť hydratuje, lehce vypíná a dodává jí potřebné živiny. Zralá pokožka je tak posílena a získává zdravý pěstěný vzhled.

Čistý arganový olej pečuje nejenom o zralou suchou pleť, ale také o suché poškozené vlasy, popraskaná nehtová lůžka i lámavé slabé nehty. Arganový olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i vlasy, které posiluje a činí odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Zázrak z Maroka

Právě až z dalekého Maroka pochází olej, který v současné dobře patří mezi nejoceňovanější a zároveň nejdražší na světě. Argánie trnitá, z jejíchž plodů je olej získáván, je totiž náročná na podnební podmínky a daří se jí pouze v této omezené vlastnosti. Arganový olej je velice oblíben u marockých žen, které jej používají na tělo i vlasy již po staletí.

Pro suchou pokožku

Arganový olej je označovaný za zázrak pro ty, které trápí přesušená pokožka. Má totiž opravdu výjimečné vyživující vlastnosti, kdy pokožku intenzivně zvláčňuje, avšak nevytváří neprostupný mastný film. Arganový olej má naopak příjemnou texturu, která se rychle vstřebává, nezatěžuje ani citlivou pokožku a neucpává póry. Díky tomu je arganový olej dobře snášen všemi typy pleti.

Výživa a regenerace

Arganový olej Nobilis Tilia bude pečovat o vaše tělo od hlavy k patě. Můžete jej používat na tvář místo vašeho oblíbeného nočního krému či vyživujícího séra. Čistý arganový olej neobsahuje žádné přidané ingredience a je za studena lisovaný, tedy v nejvyšší možné kvalitě s maximálním obsahem účinných látek. Arganový olej je zejména vhodný pro náročnou zralejší pokožku.

Péče o tělo i vlasy

Arganový olej zralou pleť vypíná a působí v jejích hlubokých vrstvách. Zpomaluje stárnutí pokožky a minimalizuje výskyt drobných vrásek. Můžete jej ale rozhodně používat také na celé tělo, kdy dodá pokožce sametově hebký vzhled a dokonalou pružnost. Arganový olej Nobilis Tilia funguje také jako skvělý pečující zábalna suché a poškozené vlasy.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehkou masáží rozetřete.

Upozornění: Arganový olej má silné ovocně-karamelové aroma. Skladováním se jeho vůně pozvolna mění na vůni plísňového sýru.

Ostatní kategorie: No Poo výživa, Pleťové oleje jednodruhové

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?