Govinda Arganový olej 250 ml

Govinda Arganový olej 250 ml

  • Bez DPH 605 Kč

Arganový olej Govinda je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Obsahuje tak mimořádné množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů důležitých pro zdraví těla i pokožky. Díky tomu jej využijete jak v teplé a studené kuchyni tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Za studena lisovaný arganový olej obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, vysoký podíl vitaminu E a fytosterolů. Je tak zdravý a při pravidelné konzumaci pomáhá stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi. Arganový olej je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, neboť má vysoký bod přepalování, a to až při 200°C. Využijete jej tak pro smažení, pečení sladkých i slaných pokrmů i jako součást salátových zálivek a dresingů.

Kvalitní arganový olej je vhodný také pro použití na pokožku i kůži celého těla, neboť má výrazné regenerační účinky. A právě díky nim se arganovému oleji přezdívá tekuté marocké zlato. Regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť vhodný je pro stárnoucí a zralou pokožku. Zvyšuje pružnost pleti, zjemňuje ji a lehce vypíná.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Arganový olej1)

1) Bio

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A, 67141 Neuhofen Německo, http://www.govinda-natur.de/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Fantastický olej / Daniela 16. 4. 2017 10:59

Skvelý olej na tvár, telo i vlasy. Striedam / miešam s jojobovým, šípkovým atd.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?