Weleda Arnikový sprchový gel 200 ml

Weleda Arnikový sprchový gel 200 ml

  • Bez DPH 181 Kč

Arnikový sprchový gel příjemně osvěžuje a je proto vhodný zejména po sportování. Arnika společně s rozmarýnem přinášejí vzpruhu pokožce a nabijí vás energií.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Arnikový sprchový gel Weleda příjemně osvěžuje a je proto vhodný zejména po sportování. Arnika v bio kvalitě společně s rozmarýnem přinášejí vzpruhu pokožce a nabijí vás energií. Kromě toho tento sprchový gel napomáhá hydrataci pokožky.

Arnikový sprchový gel regeneruje pokožku již během sprchování. Díky obsahu šetrných cukerných tenzidů gel velmi účinně myje pokožku, aniž by ji vysušoval či jakkoli dráždil. Arnika pokožku regeneruje a zklidňuje, zatímco obsažená levandule zklidní vaši mysl a v kombinaci s rozmarýnem navodí dobrou náladu a dodá novou energii. Obsažený vitamin E působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky a chrání ji proti volným radikálům. Po použití arnikového sprchového gelu bude pokožka jemná, hladká a báječně vyživená.

Očista a hydratace v jednom

Sprchový gel Weleda je produkt, který je vám přinese okamžité osvěžení a dokáže šetrně čistit pokožku a odstranit z ní veškeré nečistoty, zároveň jí ale dodává péči a zanechává ji příjemně vláčnou. Sprchový gel Weleda s arnikou neobsahuje syntetické tenzidy, které mohou pokožku vysušovat či dráždit, naopak má v sobě pouze šetrná pěnidla na rostlinném základu, která jsou mnohem ohleduplnější k pokožce.

Rychlé osvěžení

Tento sprchový gel je tak skvělou volbou pro ty, kdo netolerují klasické sprchové gely s umělými pěnidly a jejich pokožka je náchylná k vysušení. Jemný sprchový gel Weleda pokožku důkladně umyje a dodá jí potřebnou hydrataci, zároveň nenarušuje ochranný hydrolipidový kožní film, takže je vhodný pro všechny typy pokožky včetně suché a namáhané.

Ideální po sportu

Sprchový gel Weleda s arnikou je vhodný zejména po náročné fyzické aktivitě a sportu, pomůže vám nabrat ztracené síly a díky bylinné vůni promění sprchování v aromaterapeutický zážitek, který zapůsobí na všechny vaše smysly. Přírodní výtažky pomohou uvolnit namáhané svalstvo a svěží bylinné aroma vám dodá energii a vitalitu.

Přírodní složky

Sprchový gel obsahuje kvalitní přírodní ingredience, které nezpůsobují nadměrné vysušení či podráždění pokožky. Jemná krémová pěna vaši pokožku umyje důkladně a šetrně. Výtažek z arniky zklidňuje pokožku a podporuje její regeneraci, zároveň také zmírňuje podráždění. Vaše pokožka bude dokonale čistá, vypnutá a hydratovaná.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Arnikový sprchový gel je součástí balení:

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Arnikový osvěžující gel / Jana 23. 9. 2016 23:35

Arnikový sprchový gel používám zejména při ranním sprchování - příjemně člověka probudí. Najde si u mne využití i před a po sportování, kdy unavené tělo povzbudí a osvěží. Večer volím sprchové krémy od Weledy.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?