BiOOO Akademie Celodenní aromaterapie

BiOOO Akademie Celodenní aromaterapie 04. 10. 2022 od 13:00 do 19:00

BiOOO Akademie Celodenní aromaterapie

Zboží je trvale vyřazeno.

Základní kurz aromaterapie Vás seznámí s tajemstvím 12 éterických olejů a jejich vlivem na psychické rozpoložení člověka, pocity i (n)emoce.Vysvětlíme si jak s oleji pracovat a jak si pomoci k příjemným pocitům.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Poznejte svět aromaterapie a naší psychiky

 

BiOOO Akademie vám přináší voňavý zážitek! Objevte s námi svět éterických olejů. Základní kurz aromaterapie, který vás provede působením 12 éterických olejů na psychickou stránku člověka a jeho chování. Povíme si, jak pomoci od potíží, nebo další využití pro vás či vaši rodinu.

Pokud vás zajímá působení aromaterapie nejen na tělo, ale také na vaši mysl a náladu, přijďte se něco nového dozvědět. 

Budeme si povídat o tom jak: 

  • si můžeme ulevit od neklidu, úzkostí, nespavosti
  • nebo naopak jak na dobrou náladu a uvolnění
  • dozvíte se, jaká kombinace éterických olejů bude působit právě na vás pokud chcete podpořit koncentraci, utišit myšlenky, nebo podpořit sebevědomí

Podíváme se na řešení každodenních situací jednoduchou přírodní cestou a společně si vytvoříme vaši osobní aromaterapeutickou tyčinku, která vás může provázet po celý den.

 

BiOOO Akademie vznikla po záštitou naší firmy BiOOOO.cz. Nabízíme vám tématické workshopy, kurzy a vzdělávání v oblasti kosmetiky a aromaterapie. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?