BiOOO Akademie

BiOOO Akademie je celoživotní vzdělávání ve světě přirozeného životního stylu. Sezvali jsme ty nejlepší odborníky a zastřešili je profesionální střechou BiOOO Akademie. Naše značka ručí za hlubokou niterní znalost přednášejících.

 

Garantujeme Vám, že…

 

každé slovo, které bude řečeno se stává součástí živého dialogu mezi námi a poslouží pro další rozvoj Váš i náš.
…máme otevřený přístup a upřímnou víru v to, co školíme.

 

Témata, na které se zaměřují naše kurzy a workshopy vycházejí z Vašich potřeb a dotazů, ale také dotazů, které sebou nese duch doby. Chystáme je rozšiřovat tak, abychom nabídli poznání a vzdělávání ve všech oblastech, které Vás zajímají. Skrze lektory s otevřenou myslí a srdcem přichází inspirace oživující jedinečnost každého z nás. Ručíme Vám za ucelené znalosti a nejvyšší možnou kvalitu. Uzavíráme exkluzivní spojenectví s top výrobci a přinášíme vzdělávání čerpající znalosti v samém srdci přírody. Věříme v sebe, v přirozenou lidskou touhu se rozvíjet i tomu, že se do BiOOO Akademie budete rádi vracet.

 

Kde nás najdete

 

Naši pobočku BiOOO Akademie najdete na Náměstí Republiky, Praha 1, OD Kotva, 6. patro. Vstup je z boční pasáže. Přímo v OD Kotva a přilehlém okolí naleznete kavárny, restaurace i naši prodejnu BiOOO. V Akademii se můžete těšit z naprostého klidu a krásného výhledu na Pražský Hrad, spojeného s nejmoderněji vybavenými učebnami a workshopovým centrem.

 

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-