Diochi Astofresh 23 ml

Diochi Astofresh 23 ml

  • Značka: Diochi
  • Balení: 23 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 466 Kč

Bylinné kapky Astofresh podporují preventivně zdraví dýchacího systému a pomáhají i při samotném nachlazení. Usnadňují dýchání, odkašlávání a zmírňují průběh onemocnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapky Diochi Astofresh podporují preventivně zdraví dýchacího systému a pomáhají i při samotném nachlazení. Usnadňují dýchání, odkašlávání a zmírňují průběh onemocnění. Kromě toho kapky harmonizují hormonální systém a podporují pravidelnost menstruačního cyklu, působí protizánětlivě a eliminují výskyt parazitů, plísní i mykóz.

Kombinace bylinek a rostlinných silic je skvělým pomocníkem při onemocnění horních cest dýchacích. Tlumí kašel, usnadňuje dýchání a mírní bolesti v krku. Také napomáhá vykašlávání a odhleňuje. Kapky podporují zdraví plic i celého dýchacího systému, eliminují výskyt bakterií a virů. Kapky jsou skvělým pomocníkem při chřipce, nachlazení i rýmě, ale také slouží jako prevence před jejich výskytem.

Kapky také podporují zdraví zažívacího traktu, mírní nadýmání i pálení žáhy a podporují správné vylučování žaludečních šťáv. Harmonizují hormonální systém a upravují nepravidelnou či příliš silnou menstruaci.

Dávkování: Užívejte 3x denně 1-5 kapek. Nakapejte do vody, na lžičku medu či kostku cukru. Pro děti do 3 let se doporučuje dávkování 3x denně 1 kapka.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Eukalyptus globulus, Kardamom, Badyánová silice, Citronová silice, Máta peprná, Anýzová silice, Fenyklová silice, Grepová silice

Možné alergeny: Citronová silice, Anýzová silice, Grepová silice

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.