Zahir Cosmetics Avokádový olej 50 ml

Zahir Cosmetics Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej je výborný na pokožku, která má tendenci pnout, šupinatět nebo svědět. Krásně ji zklidní, podpoří její hydrataci, pevnost a pružnost a dodá jí množství antioxidantů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Avokádový olej od značky Zahir Cosmetics je bezvadný zejména na suchou nebo zralou pleť a rozmazlovat bude i tu citlivou, která má tendenci k zarudnutí a nepříjemným pocitům pnutí. Obsahuje velké množství přirozeně se vyskytujícího vitaminu E a také nenasycených mastných kyselin. Je skvělý jak pro každodenní péči, tak pro intenzivní regeneraci, například po pobytu na sluníčku.

Avokádový olej patří mezi hutnější oleje, které úžasně pečují o namáhanou pokožku, jež má tendenci nepříjemné pnout, šupinatět, ztrácet pružnost nebo být začervenalá. Dodává pleti potřebné nenasycené mastné kyseliny (zejména olejovou, palmitovou a linolovou) či lecitin a také je skvělým zdrojem vitaminu E, který je bezvadným antioxidantem, a předchází tak předčasnému stárnutí buněk.

Avokádový olej pokožku lehce vyživí, podpoří její přirozenou pevnost a pružnost a zároveň v ní pomůže udržet potřebnou míru hydratace. Má nezanedbatelné regenerační účinky a můžete ho použít také k uvolňující masáži namožených svalů. Avokádový olej je vhodný jak k samostatnému použití, tak ke kombinování s dalšími rostlinnými oleji.

Zahir Cosmetics je malá česká firma, která využívá ve svých produktech blahodárných účinků arganového oleje. Složení produktů je vždy krátké a jednoduché, zcela bez obsahu zbytečných chemikálií.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Výrobce: Zahir Cosmetics s.r.o., Loučky 2262/25 , 708 00, Ostrava – Poruba, Česká republika , tel: +420 777 726 789

Nenašli jste to pravé? Co tohle?