Siddhalepa Ayur bylinný vlasový olej č. 25 Neelayadi 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný vlasový olej č. 25 Neelayadi 220 ml

  • Bez DPH 430 Kč

Olej uvolňuje duševní napětí a navozuje stav odpočinku. Vhodný při bolestech hlavy, nespavosti a depresích. Prokrvuje vlasovou pokožku, vyživuje vlasy a působí proti vypadávání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vyživující bylinný vlasový olej Neealayadi č. 25 Siddhalepa uvolňuje duševní napětí a navozuje stav odpočinku. Zlepšuje vnímavost smyslů a mentální pochody. Je vhodný při bolestech hlavy, migrénách, nespavosti a na povzbuzení při depresivních stavech. Prokrvuje vlasovou pokožku, vyživuje vlasy a působí preventivně proti jejich vypadávání, tvorbě lupů a předčasnému šedivění vlasů.

Základ vlasového oleje tvoří kokosový olej, který se v ajurvédě používá zejména pro své výrazné vyživující schopnosti. Dodává vlasům lesk, pomáhá napravovat jejich poškozenou strukturu a zacelovat roztřepené konečky. Zároveň má dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí jako přírodní antibiotikum, vyživuje a chrání vlasovou pokožku a působí preventivně proti různým kožní onemocněním. 

Extrakt z černého indiga posiluje vlasy a díky svým protizánětlivým a uklidňující účinkům přináší úlevu svědivé a pálící vlasové pokožce, která trpí na lupy či lupénku. Výtažek z byliny adenanthera pavonina posiluje protizánětlivé účinky oleje a pomáhá tišit bolesti hlavy. 

Použití: Naneste olej v dostatečném množství na pokožku hlavy a lehce vetřete i do délek vlasů. Nechte působit alespoň dvě hodiny, nejlépe přes noc, a poté smyjte.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Tip: Pro nejlepší účinek umyjte vlasy šamponem Visaka Sidhaleppa.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Extract, Cocos Nucifera Oil, Adenanthera Pavonina Extract, Monochoria Hastata Extract, Acronychia Pedunculata Extract

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy, poškozené vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?