Organic India B-skin, kapsle 60 ks

Organic India B-skin, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 243 Kč

Bylinné kapsle B-skin využívají kombinaci rostlin podporujících zdraví a vitalitu pokožky. Spojení bylinek napomáhá nejenom regeneraci zralé pokožky, ale také čistí krev.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapsle B-skin Organic India využívají kombinaci rostlin podporujících zdraví a vitalitu pokožky. Spojení bylinek napomáhá nejenom regeneraci zralé pokožky, ale také čistí krev a vyplavuje z těla škodlivé látky, podporuje správnou funkci jater a také harmonizuje činnost štítné žlázy.

Kombinace ájurvédských bylin posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k vitalitě i fyzické pohodě těla. Kromě toho kapsle podporují činnost jater i tvorbu žaludečních šťáv, a tím pádem zrychlují metabolismus tuků. Současně pročišťují krev. Kapsle B-skin jsou skvělým potravinovým doplňkem pro zralou stárnoucí pokožku, podporují její pružnost a zdravý vzhled. Zároveň díky obsahu antioxidantů eliminují tvorbu vrásek a chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou. Pro viditelné výsledky užívejte po dobu alespoň 3 měsíců.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná1), Křídlok santilový, Mořena srdčitá1), Kurkuma1), Chebule srdčitá1)

1) Organic agriculture

Obal: skleněný

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nedoporučuji nikomu / Katka 19. 5. 2016 14:50

Přípravek jsem si koupila s tím, že se jedná pouze o bylinky, které nemohou uškodit, pokud nepomohou. Brala jsem pouze jednu kapsli denně, ale vždy tak přibližně hodinu po požití jsem cítila strašnou únavu, že jsem sotva byla schopna něco dělat. Navíc mi to poněkud rozbouřilo hormony a dceři, která přípravek brala také, to výrazně zhoršilo akné (na které by to mělo pomáhat). U mne se také zhoršily příznaky související s autoimunitním onemocněním štítné žlázy. Takže případným zájemcům o tyto problémy ráda zdarma přenechám zbytek balení, ale ten risk nedoporučuji.

Re: Nedoporučuji nikomu / Ondřejka 13. 7. 2016 15:11

dobrý den, to balení je jště k mání? Předem děkuji za odpověď. Pánková

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?