Kiss My Face Corp. Balzám na rty jahoda 5,1 g

Kiss My Face Corp. Balzám na rty jahoda 5,1 g

Jahodový balzám na rty pečuje o tenkou a citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film a zároveň zásobují potřebnými živinami.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Balzám na rty Kiss My Face jahoda pečuje o tenkou a citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti a vysušování. Zároveň ji zásobují potřebnými živinami. 

Balzám tvoří směs ricinového, kokosového a malinového oleje. Ty spolu s včelím voskem vytváří na rtech ochrannou vrstvu, která pomáhá zvyšovat odolnost před slunečním zářením či popraskáním v mrazivém počasí. Kokosový olej má antibakteriální účinek a napomáhá předcházet oparům, popraskaným koutkům a dalším problémům.

Olej z malinových semínek zajišťuje jemnou vůni i lehké tónování. Je bohatý na vitamin E, který má skvělé regenerační schopnosti a pomáhá zacelovat popraskanou pokožku rtů. Kromě vitaminu E má olej také přirozený ochranný UV faktor. Pomerančový a citronový esenciální olej propůjčují balzámu příjemně sladkokyselou chuť i vůni.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil1), Cera Alba1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Cocos Nucifera1), Flavor (Aroma)1), Citrus Sinensis Oil1), Citrus Limon Oil1), Rubus Idaeus Seed Oil1), Rosa Rubiginosa1), Aloe Barbadensis1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citrus Sinensis Oil, Citrus Limon Oil

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez glycerinu, bez lepku, bez parabenů, bez syntetické parfemace

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?