Nobilis Tilia Pomáda na rty zvláčňující - vyřaz

Nobilis Tilia Pomáda na rty zvláčňující - vyřaz

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml, kelímek
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zvláčňující pomáda na suché rty. Přírodní základ tvoří jojobový vosk, kokosový tuk v BIO kvalitě a Karité. S přídavkem dalších přírodních vosků, včelího vosku a lecitinu je vytvořena velice příjemná kompozice, odolná proti vyšším teplotám. Přírodní pomáda rty zvláčňuje, vyživuje a chrání, má příjemnou chuť a na rtech dlouho vydrží. Jako třešničku na dortu si můžete užít aroma i účinky pravé přírod

Zvláčňující pomáda na suché rty. Přírodní základ tvoří jojobový vosk, kokosový tuk v BIO kvalitě a Karité. S přídavkem dalších přírodních vosků, včelího vosku a lecitinu je vytvořena velice příjemná kompozice, odolná proti vyšším teplotám. Přírodní pomáda rty zvláčňuje, vyživuje a chrání, má příjemnou chuť a na rtech dlouho vydrží. Jako třešničku na dortu si můžete užít aroma i účinky pravé přírodní vanilky. Lze koupit v 5 ml kelímku nebo 6 ml tyčince.

certifikáty: CPK BIO
vhodné pro: péči o rty
konzistence: tuhá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal

použití: V silnější vrstvě naneseme pomádu na rty podle potřeby.
složení: jojobový olej, kokosový tuk BIO, ricinový olej, rostlinný tuk Karité, rostlinné vosky, včelí vosk, lecitin, vanilkové absolue

charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?