MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Chaudhary Biosys Bazalka posvátná 10 ml

Chaudhary Biosys Bazalka posvátná 10 ml

Značka: Chaudhary Biosys
Balení:
111
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Éterický olej z bazalky posvátné je skvělým pomocníkem při nachlazení. Mírní kašel a napomáhá vykašlávání, uvolňuje hlen a podporuje snadné dýchání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej z bazalky posvátné Chaudhary Biosys je skvělým pomocníkem při nachlazení horních cest dýchacích. Mírní kašel a napomáhá vykašlávání, uvolňuje hlen a podporuje snadné dýchání. Lehká bylinná vůně ulevuje při bolestech hlavy a migrénách, také mírní nervové napětí a uklidňuje.

Bazalka posvátná je vhodná při virových onemocněních horních cest dýchacích i při astmatu. Usnadňuje dýchání a uvolňuje dutiny, působí protizánětlivě a urychluje průběh infekčních onemocnění. Vůně bazalky také harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, působí antispazmaticky. Pár kapek bazalkového oleje můžete přidat také do aviváže či prášku na praní, prádlo krásně provoní.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 7 let věku. Není vhodný k dlouhodobému užití. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Z blogu (4)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Bazalka - vznešená královna mezi bylinami

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterický olej bazalka

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?