Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Numi Organic Tea Bílý čaj White Rose

Numi Organic Tea Bílý čaj White Rose

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
119
101
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Čajová směs obsahuje bio čajové lístky a sušená růžová poupata. Tato jedinečná kombinace čaje, bylinek a koření uklidňuje tělo i mysl. Navozuje dobrou náladu a celkovou pohodu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(8)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nyní si můžete dopřát lehkou osvěžující chuť kvalitního bílého čaje s růžovými květy, kdykoliv chcete, díky praktickým čajovým sáčkům. Čajová směs obsahuje bio čajové lístky a sušená růžová poupata. Tato jediněčná kombinace čaje, bylinek a koření uklidňuje tělo i mysl. Navozuje dobrou náladu a celkovou pohodu.

Čaje Numi tea obsahují pouze ty nejkvalitnější bylinky, sušené ovoce a koření, a tak není potřeba přidávat umělá aromata, oleje a vůně. Tento kvalitní přírodní čaj mluví sám za sebe.

Čajové lístky i další použité suroviny v čajích Numi tea pocházejí z fair-trade zemědělství. Výrobce se také snaží minimalizovat negativní dopady produkce na životní prostředí. Proto využívá recyklovaný, snadno rozložitelný papír, obaly jsou potištěny sójovým inkoustem a krabičky nejsou baleny do zbytečného celofánu.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaje Numi jsou silné, takže sáček vystačí na celou konvičku. Dodržte doporučenou teplotu a dobu louhování. Bílý čaj při vyšších teplotách hořkne a ztrácí jemnost.

Ostatní kategorie: BIO čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420 , CA 94620, Oakland, Spojené Státy Americké , tel: +31 (0)71 4090701

Z blogu (8)

7 tipů jak vybrat čaj jako dárek

Bílý čaj - Perla mezi čaji

Čajový miniprůvodce

Filantropické Numi čaje

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Proč kupovat fair trade?

Růže

Zahřejte se čajem

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Jemná chuť / Daniela 21. 9. 2017 00:42

Není to špatný čaj, sice nemá příliš výraznou chuť, ale zato jemnou až příjemnou a také mi přijde, že i příjemně působí. Cena je tedy trochu vyšší, ale čaj podle mě bude kvalitní. Určitě od Numi vyzkouším ještě další. Jinak musím pochválit balení - hezké a jemné, sedí mi i k chuti tohoto čaje. :-)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?