Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Korektory

Korektor dokáže zakrýt nedokonalosti pleti a sjednotit barvu pokožky. Použijte ten správný korektor pro zamaskování kruhů pod očima, pupínků a dalších nedokonalostí. Přírodní korektory jsou navíc plné rostlinných olejů, květinových extraktů a bylinných výtažků, které pečují o pleť, zatímco minerální pigmenty kryjí nedokonalosti.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva - světlost
Složení
Cena
-
260 Kč
Tekutý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval. Odstín 02 se hodí pro světlou pleť s růžovým podtónem.
349 Kč
Minerální korektor s vyšší krycí schopností účinně zakrývá nedokonalosti, sjednocuje vzhled pleti a dodává bezchybný vzhled. Odstín je vhodný především pro světlé a středně světlé odstíny pokožky.
Doprava zdarma
790 Kč
Hypoalergenní multifunkční produkt s přírodními bio oleji využijete nejen jako plně krycí korektor, ale také jako podkladovou bázi a hloubkovou hydratační péči. 
ZAO
450 Kč
Náplň krémového korektoru ve formě tyčinky. Příjemná krémová konzistence snadno přilne k pleti a vytvoří dokonalý efekt sjednocené pokožky. Navíc neobsahuje žádné živočišné složky a proto si jej mohou plně užít i vegan
277 Kč
Tuhý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval a kromě toho pleť také rozzáří.
214 Kč
Světlounký modrofialový korektor v tužce se báječně hodí pro zakrytí veškerých tmavých míst pleti a zároveň pokožku zanechává krásně hebkou a vláčnou.
260 Kč
Tekutý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval. Odstín 04 se hodí pro tmavší pleť s podtónem do žluta.