Maca

Maca je bylina pocházející z Peru a bývala tradičně používána již za dob Inků pro lékařské účely. Občas bývá přezdívána jako Peruánská viagra, působí totiž pozitivně na sexuální potenci, frigiditu nebo neplodnost. Maca zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost, má vliv na prodloužení délky života a reprodukční systém organismu. Stimuluje také nervový systém, především mozková centra. Maca obsahuje velký podíl esenciálních živin, je výborným zdrojem energie a pomáhá udržet optimální životní vitalitu a fyzickou výdrž. Obsahuje také velmi dobře stravitelnou vlákninu, taniny a velké množství minerálů, jako je vápník, draslík, mangan, měď, zinek, fosfor, hořčík, selen a další stopové prvky a vitaminy.

Top produkty
Nupreme Maca BIO 100 g
obsahuje sušený, jemně mletý kořen řeřichy peruánské, která přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, podporuje plodnost, sexualitu a vitalitu.
Poslední 2 ks!
131 Kč
129 Kč
Nupreme Maca Choco Latté BIO 100 g
ve formě instantního nápoje obsahuje navíc také kvalitní kakaový prášek, skořici a kokosový cukr.
Poslední 3 ks!
192 Kč
Superionherbs Maca, kapsle 90 ks, 45 g
Jihoamerická maca je nejen skvělým zdrojem vlákniny, aminokyselin či vitaminů B1, B2, C a E, ale především přispívá k celkové vitalitě organismu i duševnímu zdraví.
Skladem u dodavatele
450 Kč
Seřadit produkty:
3 produktů
3 produktů
vymazat filtry