Směsi éterických olejů

Směsi éterických a bio éterických olejů jsou připravené pro okamžité užití bez nutnosti podrobných znalostí o jednotlivých složkách. Využívají se pro olejové masážní směsi, jako součást inhalační terapie, základ domácí přírodní kosmetiky a drogerie i na použití do aromalamp. Jsou zaměřené na prevenci a doprovodnou terapii při dýchacích a pohybových obtížích či pro specifické účely, jako jsou například spáleniny.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Meditace 5 ml

Směs éterických olejů vysoké kvality, která prohloubí vaši relaxaci. Exotické tóny ylang-ylangu, yzopu a santalu harmonizují tělo i mysl a mají dokonalý regenerační účinek.

Vánoce, Taoasis 10 ml

Sladce hřejivá kombinace pomerančů a kořeněných tónů hřebíčku či badyánu je jako dělaná pro vánoční svátky. Působí příznivě na psychiku, má antidepresivní účinky a celkově vám zlepší náladu.

Orient 10 ml

Směs přírodních éterických olejů vás zanese až do dalekého Orientu. Harmonická kompozice kořeněných, sladkých a květinových tónů probudí všechny vaše smysly a navodí pocit uvolnění.

Sauna 10 ml

Směs éterických olejů, jenž prohloubí váš zážitek ze saunování. Podporuje celkovou detoxikaci organismu, zmírňuje únavu a psychické napětí a přináší celkovou očistu pro tělo i mysl.