Australská terapie

Australské květinové esence Australian Bush Flower Essences představují tak trochu jiný rozměr péče o tělo i ducha. Jsou výborným doplňkem pro každodenní hektický život obyvatele 21. století. Byly sestaveny na základě naturopatických principů. Jejich jedinečnost spočívá v pečlivém výběru a vzájemném harmonickém kombinování australských rostlin. Esence Australian Bush Flower Essences jsou tinktury, které využívají potenciálu vibrací, obsažených v rostlinném materiálu a jejich energetického působení na tělo i mysl. Esence nejsou návykové, jsou vhodné také pro děti a zvířata.

Top produkty
Australian Bush Flower Essences První pomoc 30 ml
Kombinace sedmi květin pomáhá člověku zvládat náročné situace, vyrovnat se se strachem a dalšími nepříjemnými pocity. Je vhodná také při dlouhodobém stresu.
Poslední 5 ks!
399 Kč
Australian Bush Flower Essences Sebedůvěra 30 ml
Kombinovaná esence Sebedůvěra nejen posílí víru v sebe sama, ale také vám pomůže převzít zodpovědnost za vlastní činy a nemít pocit viny u cizích problémů.  
Poslední 1 ks!
399 Kč
Australian Bush Flower Essences Hojnost 30 ml
Spojení osmi květinových esenci z Austrálie pomáhá především uvolňovat negativní myšlenky a nezdravé vzorce ve vztahu k penězům.
Skladem > 5 ks
399 Kč
Seřadit produkty:
14 produktů
14 produktů
vymazat filtry