Australská terapie

Australské květinové esence Australian Bush Flower Essences představují tak trochu jiný rozměr péče o tělo i ducha. Jsou výborným doplňkem pro každodenní hektický život obyvatele 21. století. Byly sestaveny na základě naturopatických principů. Jejich jedinečnost spočívá v pečlivém výběru a vzájemném harmonickém kombinování australských rostlin. Esence Australian Bush Flower Essences jsou tinktury, které využívají potenciálu vibrací, obsažených v rostlinném materiálu a jejich energetického působení na tělo i mysl. Esence nejsou návykové, jsou vhodné také pro děti a zvířata.

Top produkty
Australian Bush Flower Essences První pomoc 30 ml
Kombinace sedmi květin pomáhá člověku zvládat náročné situace, vyrovnat se se strachem a dalšími nepříjemnými pocity. Je vhodná také při dlouhodobém stresu.
Poslední 4 ks!
419 Kč
Australian Bush Flower Essences Žena 30 ml
Spojení deseti květinových esencí vám přinese klid a stabilitu a pomůže nastolit hormonální rovnováhu. Je vhodné také pro ty ženy, které nedokáží přijmout samy sebe a nalézt svou vnitřní krásu.
Skladem > 5 ks
419 Kč
Australian Bush Flower Essences Zklidnění 30 ml
Jsou chvíle, kdy je toho na člověka prostě moc. Kombinovaná esence Zklidnění vám pomůže se zklidnit, dodá vám pocit vyrovnanosti a prohloubí odpočinek. Je také vhodná pro hyperaktivní děti.
Poslední 4 ks!
419 Kč
Seřadit produkty:
13 produktů
13 produktů
vymazat filtry