Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Krevní cukr

Zvyšující se hladině krevního cukru se docela právem říká "metla lidstva" a jeho nárůst v populaci je strmý. Pro udržení normální hladiny krevního cukru je důležitá vyvážená strava doplněná o vhodné doplňky stravy a dostatek pohybu. Z doplňků si můžete vybrat z nabídky přírodních bylinných kapslí, tinktur a čajů a také mezi bioinformačními přípravky.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Příznivé účinky
Složení
Specifická označení
Užití
Cena
-
279 Kč
Kapsle obsahují například vrcholák, který je vhodný pro zachování optimální tělesné hmotnosti. Působí také příznivě na činnost žaludku a střev a podporuje vylučování.
512 Kč
Bioinformační produkt Regalen je širokospektrálním přípravkem, který podpoří optimální stav jater, žlučníku, osrdečníku.
279 Kč
Doplněk stravy v sobě kombinuje účinky několika indických bylin. Najdete v něm třeba pískavici, kurkumu nebo chebuli srdčitou, které chrání buňky těla proti oxidačnímu stresu.
319 Kč
Doplněk stravy Diabetex příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru, ale také energetický metabolismus a působí pozitivně na imunitní systém.
536 Kč
Kapky Astomin obsahují bylinky jako lékořice, hořeč nebo puškvorec, které příznivě na činnost trávicího ústrojí.
559 Kč
Doprodej produktu. Extrakt z jihoamerické rostliny annona, známé také jako graviola. Annona je bohatá na vitamin C a různé minerální látky, ale také v ní najdeme množství bílkovin či nenasycených mastných kyselin.
Doprava zdarma
780 Kč
Potravinový doplněk Fenuprim obsahuje například pískavici a gymnému, které podporují trávení a přispívají k vyrovnanému energetickému metabolismu.
Doprava zdarma
NOW
599 Kč
AlliBiotic je bylinná kombinace česneku, oregana a dalších látek určená k podpoře správné funkce imunitního systému.