Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Krevní cukr

Zvyšující se hladině krevního cukru se docela právem říká "metla lidstva" a jeho nárůst v populaci je strmý. Pro udržení normální hladiny krevního cukru je důležitá vyvážená strava doplněná o vhodné doplňky stravy a dostatek pohybu. Z doplňků si můžete vybrat z nabídky přírodních bylinných kapslí, tinktur a čajů a také mezi bioinformačními přípravky.

Filtrovat produkty
279 Kč
Kapsle obsahují například vrcholák, který je vhodný pro zachování optimální tělesné hmotnosti. Působí také příznivě na činnost žaludku a střev a podporuje vylučování.
319 Kč
Doplněk stravy Diabetex příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru, ale také energetický metabolismus a působí pozitivně na imunitní systém.
536 Kč
Kapky Astomin obsahují bylinky jako lékořice, hořeč nebo puškvorec, které příznivě na činnost trávicího ústrojí.
279 Kč
Doplněk stravy v sobě kombinuje účinky několika indických bylin. Najdete v něm třeba pískavici, kurkumu nebo chebuli srdčitou, které chrání buňky těla proti oxidačnímu stresu.
780 Kč
Potravinový doplněk Fenuprim obsahuje například pískavici a gymnému, které podporují trávení a přispívají k vyrovnanému energetickému metabolismu.
559 Kč
Doprodej produktu. Extrakt z jihoamerické rostliny annona, známé také jako graviola. Annona je bohatá na vitamin C a různé minerální látky, ale také v ní najdeme množství bílkovin či nenasycených mastných kyselin.
512 Kč
Bioinformační produkt Regalen je širokospektrálním přípravkem, který podpoří optimální stav jater, žlučníku, osrdečníku.
NOW
599 Kč
AlliBiotic je bylinná kombinace česneku, oregana a dalších látek určená k podpoře správné funkce imunitního systému.