Psychika

Naše psychika dostává každý den zabrat při práci i v soukromém životě. Pro udržení psychické pohody je vhodné kromě pravidelných sportovních aktivit zařadit také doplňky stravy, čaje a další preparáty, které přispívají k normální činnosti celého nervového systému.

Filtrovat produkty

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex působí díky jeteli či hluchavce příznivě na ženské tělo i psychiku během menstruace či v období menapouzy. Lékořice pak u mužů působí pozitivně na stav prostaty.

Diocel 50 ml

Diocel v sobě kombinuje například medvědici, celík zlatobýl nebo kopřivu, které jsou výborné pro posílení imunity a společně s jehlicí trnitou pozitivně ovlivňují ledviny a močový měchýř.

Čaj Positive Energy

Černý čaj doplněný o množství ovoce Positive Energy vás svou chutí povzbudí a příjemně naladí. Spojení tradičního čaje Assam se zeleným čajem, ibiškem, šípkem a citronovou trávou vytváří osvěžující chuť.

Stimaral 30 ml

Kapky Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, žlučník, srdce a plíce. Z bylinných výtažků obsahují především rozhodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost.