Cukrovka

Cukrovce se právem říká "metla lidstva" a její nárůst v populaci je strmý. Předcházet tomuto vážnému onemocnění lze pomocí vhodné stravy a dostatečného pohybu, ale také díky produktům ájurvédy či tradiční ruské medicíny. Vybrat si lze i z nabídky přírodních bylinných kapslí, tinktur a čajů, ale také mezi bioinformačními přípravky.

V této kategorii máme 17 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Příznivé účinky

Složení

Specifická označení

Užití

Astomin 50 ml

Bylinné kapky Astomin působí pozitivně na celý trávicí trakt, zlepšují vylučování žaludečních šťáv, a tím působí na zdravé zažívání. Obsažené hořčiny napomáhají správné funkci žlučníku a slinivky.

Ginseng 100 g

Sibiřský ženšen má vynikající povzbuzující účinky. Posiluje imunitu i odolnost vůči stresu. Řadí se mezi účinná afrodiziaka, je vhodný při cukrovce, vysokém tlaku či zvýšeném cholesterolu.

Fenuprim

Potravinový doplněk Fenuprim je skvělým pomocníkem pro harmonizaci hladiny krevního cukru. Kombinace pěti přírodních extraktů pomáhá při hubnutí a nadměrném přejídání.

Diabex

Příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru a snižuje riziko vzniku cukrovky. Snižuje celkovou únavu organismu nebo bolesti hlavy, které se mohou projevit jako vedlejší příznak cukrovky.

Tribulus 100 g

Tribulus působí příznivě na močový systém, trávení a zažívání. Užívá se při vysokém cholesterolu, tlaku a cukru v krvi. U žen pomáhá zvyšovat hladinu estrogenu, u mužů naopak testosteronu.