Weleda Březová šťáva 200 ml

Weleda Březová šťáva 200 ml

Weleda Březová šťáva 200 ml

Značka: Weleda
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Březová šťáva bez přidaného cukru napomáhá pročištění organismu přirozenou cestou. Látky a vitaminy obsažené v bříze vyplavují z těla nečistoty a usazené škodliviny. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu13
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Březová šťáva bez přidaného cukru Weleda napomáhá pročištění organismu přirozenou cestou. Látky a vitaminy obsažené v bříze vyplavují z těla nečistoty a usazené škodliviny. Tuto očistnou kúru je vhodné absolvovat na jaře, kdy je po zimě organismus oslabený a plný škodlivých látek.

Výluh získaný z lístků je nejen chutný, ale také čistí celý organismus. Březové lístky jsou bohaté na množství silic, tříslovin, vitaminu C a flavonoidů. Právě ty působí močopudně a podporují očistnou kúru. Díky tomu se budete cítit svěžeji, odpočatěji a plní energie.

Detoxikace organismu má i pozitivní vliv na tělesnou váhu a stav pleti. Díky celkovému pročištění bude pokožka jemnější, méně mastná a získá zdravý vzhled i barvu.

Lahodný nápoj z přírody

Březová šťáva Weleda vás okouzlí nejen svou lahodnou chutí, ale má příznivý vliv také na zdraví lidského organismu. Tato šťáva neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se pouze z výluhu z březových listů spolu se šťávou z citronu dochucení. Díky tomu bude chutnat celé rodině.

Síla březové šťávy

Šťáva z březových listů je používána již od pradávna v tradiční medicíně a v podpoře zdraví. Březová šťáva dokáže pročistit váš organismus, zbavit jej toxinů, jež jej zanášejí, a tak podpořit zdravý metabolismus vašeho těla. Březová šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Očista organismu

Šťávu užívejte nejlépe ráno nalačno, tak mají účinné látky největší šanci se vstřebat a příznivě působit ve vašem těle. Lístky břízy jsou nesmírně bohaté na obsah tříslovin a silic, které čistí celý organismus, vyplavují usazené škodliviny a toxiny. Díky tomu je tato šťáva vhodný jak pro pravidelné popíjení, tak například pro jarní detoxifikaci či při redukci hmotnosti.

Vitaminy a minerály

Šťáva ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky nutné pro jeho správné fungování. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů a jejich správný poměr v těle je důležitý. Pití březové šťávy má skvělý vliv na zažívání, na kvalitu pleti i vlasů a pomáhá i při udržení zdravé hmotnosti.

Použití: 2 polévkové lžíce Březové šťávy rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Užívejte nejlépe ráno na lačno po dobu tří týdnů.

Značka přírodní kosmetiky Weleda byla založena na antroposofických principech Rudolfa Steinera a v současné době je největším výrobcem přírodní kosmetiky i produktů přírodní medicíny.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Složení:

Citronová šťáva1
1
Ekologické zemědělství
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu13

5 prášků, sirupů či šťáv pro pevnou imunitu

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Březová šťáva: nápoj bohů

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Jak se rodí krém - aneb pleťová péče Weleda

Krása z přírody, která překonává čas

Léčivá síla stromů

Mocná síla severských rostlin

Očista organismu jako základ zdravého těla, pokožky i vlasů

Recenze: Dejme detox s Weledou

S přírodou proti kocovině

Weleda: Keltská bohyně

Weleda: Krása z přírody, která překonává čas

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Citronová šťáva1
1
Ekologické zemědělství
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?