Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Jemný Březový peeling vyhlazuje a zjemňuje pokožku trpící celulitidou. Lehkou masáží se zlepší prokrvení pokožky, činnost lymfatického systému, a tím pádem i vyplavování nečistot z těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný Březový peeling Weleda vyhlazuje a zjemňuje pokožku trpící celulitidou. Díky voskovým perlám z karnaubského a včelího vosku je šetrně a přitom účinně odstraněna suchá odumřelá pokožka. Jemnou masáží je zlepšeno prokrvení pokožky, činnost lymfatického systému, a tím pádem i vyplavování nečistot z těla.

Obsažené jemné cukerné tenzidy vytvoří bohatou jemnou pěnu, která umyje pokožku bez nežádoucího vysušování. Sprchový peeling je navíc obohacen o meruňkový olej, který pokožku celého těla vyživí a dodá jí potřebnou hydrataci.

Výtažky z březových lístků posilují pokožku a zároveň napomáhají z těla vyplavovat nečistoty. Jemný Březový peeling přirozenou cestou podporuje obnovu pokožky. Díky pravidelné masáži bude pokožka v problematických partiích zjemněná, pevnější a znatelně pružnější. 

Důkladná masáž

Tělový peeling Weleda s březovými výtažky je tou pravou volbou pro pokožku trpící nerovnoměrným ukládáním podkožního tuku, které vede ke vzniku celulitidy. Peeling skvěle připraví pokožku na nanesení dalších tělových pečujících přípravků, můžete jej používat kromě partií postižených celulitidou klidně i na celé tělo. Peeling je dostatečně účinný, ale pokožku nepodráždí.

Vyhlazená pokožka

Tento tělový peeling je součástí březové řady Weleda, která pečuje o pokožku postiženou celulitidou. Produkty tvoří ucelenou řadu a nejlépe fungují všechny dohromady. Tento tělový peeling ale není určen jen na celulitidu, účinně odstraní odumřelé buňky z pokožky celého těla, čímž ji ihned vyhladí a významně zesílí účinky tělových mlék a krémů.

Posílení a tonizace

Díky přírodním složkám tento tělový peeling pokožku nepodráždí ani nezpůsobí její zarudnutí či vysušení. Březový výtažek má silné tonizující účinky, podporuje vylučování toxických látek z těla a urychluje látkovou výměnu. Důkladná masáž navíc podpoří prokrvení pokožky a její regeneraci. Sezamový a meruňkový olej zároveň pokožku vyživují a zvláčňují. Výsledkem tak bude dokonale jemná a hladká pokožka.

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na vlhkou pokožku problematických partiích a krouživými pohyby masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Aby byla péče o pokožku opravdu komplexní, je vhodné doplnit Březový peeling a Březový olej očistnou kúrou BIO Březovou šťávou Weleda.

Březový sprchový peeling je součástí balení:

Weleda Happy skin, set 1 ks, (150 ml + 100 ml + kartáč)

Happy skin, set 1 ks, (150 ml + 100 ml + kartáč)

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Chvalitebné / Hanka 8. 9. 2013 21:56

Konzistence opravdu hodně jemná, pouze sem tam zrníčko. Jinak je krémový a zanechává pokožku jemnou. Vůně je svěží.

**** / Petra 6. 6. 2015 19:38

Krémová konzistence, nevysušuje, jemná zrníčka.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?