Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Jemný Březový peeling vyhlazuje a zjemňuje pokožku trpící celulitidou. Lehkou masáží se zlepší prokrvení pokožky, činnost lymfatického systému, a tím pádem i vyplavování nečistot z těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Tělový peeling Weleda s březovými výtažky je tou pravou volbou pro pokožku trpící nerovnoměrným ukládáním podkožního tuku, které vede ke vzniku celulitidy. Peeling skvěle připraví pokožku na nanesení dalších tělových pečujících přípravků, můžete jej používat kromě partií postižených celulitidou klidně i na celé tělo. Peeling je dostatečně účinný, ale pokožku nepodráždí.
 
Peeling vyhlazuje a zjemňuje pokožku trpící celulitidou. Díky voskovým perlám z karnaubského a včelího vosku je šetrně a přitom účinně odstraněna suchá odumřelá pokožka. Jemnou masáží je zlepšeno prokrvení pokožky, činnost lymfatického systému, a tím pádem i vyplavování nečistot z těla.
 
Švýcarská firma Weleda se snaží o ekologickou udržitelnost v moderních podmínkách. V duchu svého motta „v souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém švábském Gmündu. Na dvaceti hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby.
 
Peeling má certifikaci NATRUE.

 

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na vlhkou pokožku problematických partiích a krouživými pohyby masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Aby byla péče o pokožku opravdu komplexní, je vhodné doplnit Březový peeling a Březový olej očistnou kúrou BIO Březovou šťávou Weleda.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?