London Tea Čaj černý English Breakfast

London Tea Čaj černý English Breakfast

  • Značka: London Tea
  • Balení: 20 ks, 40 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vytvořeno pro skvělý chuťový prožitek. Vemte si tuto krabičku s sebou domů a vychutnávejte si tu chuť znovu a znovu. Je to černý čaj nejvyšší kvality, z kterého vytvoříte lahodný nápoj ke snídani nebo k odpolednímu posezení s přáteli, rodinou a (věříme) i s koláčem nebo rychlou svačinkou ať již doma nebo v kanceláři.certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01vhodné pro: vnitřní užíváníkon

Vytvořeno pro skvělý chuťový prožitek. Vemte si tuto krabičku s sebou domů a vychutnávejte si tu chuť znovu a znovu. Je to černý čaj nejvyšší kvality, z kterého vytvoříte lahodný nápoj ke snídani nebo k odpolednímu posezení s přáteli, rodinou a (věříme) i s koláčem nebo rychlou svačinkou ať již doma nebo v kanceláři.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: Fairtrade & organic - černý čaj*
*Certifikované produkty ekologického zemědělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: