Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný, bio

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný, bio

Kořeněný bylinný čaj Tulsi Ginger v nálevových sáčcích obsahuje bazalku posvátnou, která podporuje fyzickou i psychickou odolnost, a také zázvor působící příznivě na trávení atd.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Organic India Tulsi Ginger v praktických nálevových sáčcích tonizuje tělo i mysl díky obsahu povzbuzující bazalky posvátné a zázvoru. Tato kombinace podporuje vitalitu celého organismu přirozenou cestou, a navíc neobsahuje kofein. Bylinky navozují fyzickou pohodu, současně podporují trávení a udržují celý zažívací trakt v optimální kondici.

Bylinný čaj má skvělé povzbuzující účinky, dodává organismu energii a vitalitu a zároveň báječně chutná. Spojení tulsi neboli bazalky posvátné a zázvoru má příjemnou štiplavou kořeněnou chuť. Bazalka je bohatá na množství látek, které chrání buňky těla před působením oxidačního stresu a které zároveň podporují tělesnou i psychickou odolnost při vystavení zátěžovým situacím.

Kořen zázvoru podporuje správné přirozené trávení i funkce zažívacího traktu. Konzumace bylinného čaje přináší nejenom příjemný chuťový zážitek, ale také podporuje normální fungování organismu, která pomáhá chránit před zátěžovými faktory.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zázvor1) (40 %) , Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?