Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný

  • Bez DPH 103 Kč

Kořeněný bylinný čaj Tulsi Ginger tonizuje tělo i mysl díky obsahu povzbuzující bazalky posvátné a zázvoru. Posiluje vitalitu celého organismu přirozenou cestou a navíc bez potřeby kofeinu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kořeněný bylinný čaj Organic India Tulsi Ginger tonizuje tělo i mysl díky obsahu povzbuzující bazalky posvátné a zázvoru. Tato kombinace posiluje vitalitu celého organismu přirozenou cestou a navíc bez potřeby kofeinu. Bylinky navozují fyzickou pohodu, současně podporují trávení a udržují celý zažívací trakt v dobré kondici.

Bylinný čaj má skvělé povzbuzující účinky, dodává organismu energii a vitalitu a zároveň báječně chutná. Spojení tulsi nebo-li bazalky posvátné, a zázvoru má příjemnou štiplavou kořeněnou chuť. Bazalka je bohatá na množství antioxidantů, které tělo posilují, činí jej odolnější vůči stresu i psychické zátěži.

Kořen zázvoru podporuje správné zdravé trávení i zdraví zažívacího traktu, také mírní ranní nevolnost i nutkání ke zvracení, eliminuje pálení žáhy. Konzumace bylinného čaje přináší nejenom příjemný chuťový zážitek, ale také zdravotní benefity pro celý organismus, který posiluje a chrání před negativními dopady stresu.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zázvor1) (40 %) , Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?