Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný, bio

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný, bio

Bylinný čaj Tulsi Peppermint má příjemně osvěžující chuť, povzbuzující účinky na tělo i mysl a současně podporuje odolnost těla při zátěžových situacích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Organic India Tulsi Peppermint přináší nejenom osvěžující chuť a aroma máty, ale také povzbuzení celého organismu díky obsahu bazalky posvátné. Ta je bohatá na množství látek, které  chrání buňky těla před vlivem oxidačního stresu, povzbuzují ho a dodávají mu novou energii. Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet optimální fyzickou i duševní kondici, regeneruje síly a pozitivně ovliňuje paměť.

Bazalka posvátná pomáhá tělu se vyrovnat se zátěžovými situacemi. Kromě toho její pravidelná konzumace harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi. Čaj kromě tulsi obsahuje lístky máty peprné. Máta pomáhá harmonizovat zažívání a působí pozitivně na krevní oběh, napomáhá optimálnímu proudění krve v organismu. Tato kombinace bylin má příjemnou osvěžující kořeněnou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?