Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný, bio

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný, bio

Bylinný čaj Tulsi Peppermint má příjemně osvěžující chuť, povzbuzující účinky na tělo i mysl a současně podporuje odolnost těla při zátěžových situacích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Organic India Tulsi Peppermint přináší nejenom osvěžující chuť a aroma máty, ale také povzbuzení celého organismu díky obsahu bazalky posvátné. Ta je bohatá na množství látek, které  chrání buňky těla před vlivem oxidačního stresu, povzbuzují ho a dodávají mu novou energii. Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet optimální fyzickou i duševní kondici, regeneruje síly a pozitivně ovliňuje paměť.

Bazalka posvátná pomáhá tělu se vyrovnat se zátěžovými situacemi. Kromě toho její pravidelná konzumace harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi. Čaj kromě tulsi obsahuje lístky máty peprné. Máta pomáhá harmonizovat zažívání a působí pozitivně na krevní oběh, napomáhá optimálnímu proudění krve v organismu. Tato kombinace bylin má příjemnou osvěžující kořeněnou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?