Yogi Tea Čaj Choco

Yogi Tea Čaj Choco

Kořeněný čaj Choco vás potěší svou jemnou kakaovou chutí s podtóny štiplavého koření. Toto spojení dodává čaji jedinečnou lahodnou chuť i aroma, které vás potěší a zahřeje tělo i mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kořeněný čaj Yogi Tea Choco vás potěší svou jemnou kakaovou chutí s podtóny štiplavého koření. Toto spojení dodává čaji jedinečnou lahodnou chuť i aroma, které vás potěší a zahřeje tělo i mysl. Chuť kořeněné čokolády vás příjemně naladí, povzbudí a vytvoří pohodovou atmosféru.

Ájurvédský čaj přináší neobvyklou chuť kakaových bobů doplněnou o aromatické exotické koření. Lékořice společně se skořicí, kardamomem, štiplavým zázvorem a vanilkovými lusky se doplňuje s jemnou čokoládou a tvoří jedinečný chuťový zážitek. Šálek čokoládového čaje je skvělým společníkem pro chvíle relaxace, kdy potěší tělo i mysl, příjemně vás povzbudí a navodí pocity radosti.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?