Yogi Tea Čaj Tao Rose

Yogi Tea Čaj Tao Rose

Bylinný čaj Rose spojuje jemnou chuť růžových lístků společně s lipovým květem, heřmánkem a černým bezem. Tvoří lehkou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Yogi Tea Rose spojuje jemnou chuť růžových lístků společně s lipovým květem, heřmánkem, černým bezem a dalšími. Společně tvoří lehkou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl, příjemně vás naladí a zpříjemní chvilky relaxace i momenty strávené s rodinou.

Skvělá osvěžující chuť růžového čaje v sobě spojuje voňavé růžové lístky se sladkým ibiškem, květy heřmánku, lípy a levandule a aromatickou skořicí, zázvorem a kurkumou. Tato jedinečná kombinace bylinek a koření má jemnou povzbuzující chuť, která vám pomůže relaxovat a zapomenout na stres i únavu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti nebo alergii na ibišek.

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?