Golden Temple Čaj Yogitea Tao Rose

Golden Temple Čaj Yogitea Tao Rose

Bylinný čaj Rose spojuje jemnou chuť růžových lístků společně s lipovým květem, heřmánkem a černým bezem. Tvoří lehkou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Yogi Tea Rose spojuje jemnou chuť růžových lístků společně s lipovým květem, heřmánkem, černým bezem a dalšími. Společně tvoří lehkou osvěžující chuť, která povzbudí tělo i mysl, příjemně vás naladí a zpříjemní chvilky relaxace i momenty strávené s rodinou.

Skvělá osvěžující chuť růžového čaje v sobě spojuje voňavé růžové lístky se sladkým ibiškem, květy heřmánku, lípy a levandule a aromatickou skořicí, zázvorem a kurkumou. Tato jedinečná kombinace bylinek a koření má jemnou povzbuzující chuť, která vám pomůže relaxovat a zapomenout na stres i únavu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti nebo alergii na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ibišek1), Heřmánek květ1), Bez Černý1), Lípa květ1), Růžové lístky1), Skořice1), Levandule květ1), Řebříček obecný květ1), Zázvor1), Černý Pepř1), Fenykl1), Kurkuma1), Přírodní aroma, Okvětní lístky slunečnice1), Alfalfa1), Jitrocel kopinatý1), Kardamom1), Hřebíček1), Sušená kombucha1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?