Argandia Černé tekuté mýdlo Eukalyptus 300 ml

Argandia Černé tekuté mýdlo Eukalyptus 300 ml

Mýdlo s eukalyptovým výtažkem a hedvábnou texturou pokožku nejen šetrně čistí, ale zároveň jí poskytuje potřebnou péči.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Černé tekuté mýdlo Eukalyptus Argandia je inspirované tradičními marockými mýdly. Obsahuje výtažky z eukalyptu, které mu nejen dodávají svěží vůni, ale navíc mají čisticí účinky a výborně připravují pokožku těla na následný peeling. Mýdlo má hedvábnou texturu s nádechem karamelu, a stane se tak skvělým doplňkem pro okamžitou relaxaci. Obsahuje rostlinné oleje, které o pokožku pečují a zanechávají ji krásně hebkou.

Základ mýdla tvoří šetrné mycí složky, které pokožku čistí, aniž by ji jakkoliv podráždily. Eukalyptový olej se svými antiseptickými účinky chrání pokožku před působením bakterií a příjemně ji osvěžuje. Přidaný glycerin spolu se sezamovým, olivovým a slunečnicovým olejem a vitaminem E se starají o to, aby pokožka dostala potřebnou výživu, byla zvláčněná, přirozeně pružná a chráněná před škodlivými vnějšími vlivy. Mýdlo má díky oleji z eukalyptu a esenciálním olejům příjemnou svěží vůni.

Použití: Mýdlo naneste na pokožku ohřátou teplou sprchou nebo párou, nechte 5 minut působit a poté opláchněte teplou vodou. Pokožka se tím navíc skvěle připraví na následný peeling.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se přímého styku s očima a sliznicemi. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?