Laboratoires Vitarmonyl Černé uhlí

Laboratoires Vitarmonyl Černé uhlí

Černé uhlí se vyznačuje silnými absorpčními schopnostmi a je hojně využíváno při různých střevních potížích, jako je nadýmání či průjem. Ve střevě na sebe váže toxiny, bakterie a plyny vzniklé nedokonalým trávením. Černé uhlí obsahuje pouze nevstřebatelné látky, čímž se vyloučí spolu s potravou. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užíváníkonzistence: kapslebarva: černábalení: skleněný obal, papírový

Černé uhlí se vyznačuje silnými absorpčními schopnostmi a je hojně využíváno při různých střevních potížích, jako je nadýmání či průjem. Ve střevě na sebe váže toxiny, bakterie a plyny vzniklé nedokonalým trávením. Černé uhlí obsahuje pouze nevstřebatelné látky, čímž se vyloučí spolu s potravou.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: černá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 2 kapsle denně.
- při střevních potížích (průjem, nevolnost)
- pro regulaci trávení
- při pročišťování organismu
složení: černé uhlí, gelová kapsle: hydrolyzované rybí proteiny, 1 kapsle obsahuje 185 mg lékařského černého uhlí

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: