Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Hanoju Chia semínka 500 g

Hanoju Chia semínka 500 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Chia semínka dodají tělu potřebnou energii a zasytí na dlouhou dobu. Kromě toho obsahují omega-3 a také množství minerálních látek. Jsou výborná do kaší nebo třeba k výrobě pudinku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chia semínka od Hanoju jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů. Drobná semínka podobná máku jsou skvělá pro sportovce a také vegetariány či vegany. Představují báječnou přísadu do kaší nebo cereálií. Také s nimi můžete nahradit vejce při pečení, použít je jako základní surovinu na zdravý pudink nebo jimi posypat domácí pečivo.

Chia semínka neboli semínka ze šalvěje hispánské, jsou používána jako vynikající doplněk stravy již po staletí. Už Aztékové využívali blahodárných účinků semínek na organismus. Chia jsou bohatá na množství proteinů, rostlinné vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Kromě toho jsou chia semínka také plná minerálních látek, jako je železo, zinek, fosfor, vápník a hořčík. Semínka po konzumaci vytvoří v žaludku gel, který je lehce stravitelný.

Použití: Chia semínka lze přimíchat do jogurtu, kaše, müsli či cereálií. Hodí se také jako ingredience do smoothie.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6 , 49401, Damme, Německo , tel: +49 5491 84428 0

Nenašli jste to pravé? Co tohle?