Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Skladem > 10 ks

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, podporuje celkovou vitalitu a imunitu organismu a mimo jiné působí jako antioxidant.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sladkovodní řasa chlorella Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů, zejména skupiny B, a také minerálních látek. Díky tomu, že v ní najdeme i vitamin B12 a jód je vhodná jako doplněk pro vegetariány a vegany. Chlorella podporuje přirozenou obranyschopnost organismu i jeho celkovou vitalitu.

V chlorelle najdeme kromě vitaminů a minerálů také nezanedbatelné množství vlákniny či chlorofylu. Tato sladkovodní řasa napomáhá správnému fungování trávicího ústrojí a střev. Kromě toho působí příznivě na funkci jater a pomáhá pročišťovat organismus. Působí také jako antioxidant a obsahuje chlorofyl, který se podílí na správně krvetvorbě.

Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?