Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, a to včetně vitaminu B12 nebo jódu. Nachází se v ní ale i spousta vlákniny, která příznivě ovlivňuje trávení a zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sladkovodní řasa chlorella Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů, zejména skupiny B, a také minerálních látek včetně jódu. Díky tomu, že v ní najdeme i vitamin B12 a jód, je vhodná jako doplněk pro vegetariány a vegany.

Vitamin B12, přirozeně obsažený v chlorelle, hraje roli při normální činnosti nervové soustavy a také při tvorbě červených krvinek. Jód přispívá k rozvoji normálních kognitivních funkcí, normálním funkcím energetického metabolismu a působí příznivě na stav pokožky. Kromě toho má vitamin B12 kladný vliv na růst dětí. V chlorelle najdeme kromě vitaminů a minerálů také nezanedbatelné množství chlorofylu či vlákniny, která působí příznivě na trávicí funkce a zažívání.

Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené dávkování.Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?