Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

  • Bez DPH 122 Kč

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, které regenerují a posilují celý organismus. Působí jako přírodní antibiotikum a podporuje zdraví problematické pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sladkovodní řasa chlorella Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů a minerálů, které regenerují organismus a současně přispívají k posílení imunity. Je výborným pomocníkem při detoxikačních či redukčních kúrách. Chlorella na sebe účinně váže škodlivé látky a urychluje jejich odplavování z těla ven. Je proto vhodná také pro zlepšení stavu problematické pleti, která je často způsobena zaneseným organismem.

Blahodárné účinky chlorelly ocení také osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky. Díky vysokému obsahu železa podporuje chlorella krvetvorbu, a je proto výborná pro osoby trpící na anémii a také v případě výraznější ztráty krve, jakou je například úraz, menstruace, porod a další. Se svými 2-3 % rostlinného barviva chlorofylu je chlorella považována za jeden z nejvýznačnějších zdrojů listové zeleně. Chlorofyl zmírňuje dopad stresu na organismus a pomáhá navodit celkovou tělesnou pohodu.

Chlorella také působí příznivě na stav jater, žlučníku a ledvin. Napomáhá harmonizovat hladinu cholesterolu i cukru v krvi a podporuje správnou činnost trávicího ústrojí. Přípravek má čistě rostlinné složení. Neobsahuje gluteny, laktózu, kvasinky, ani přidané dochucovadla, barviva a plnidla. Díky svému vysokému obsahu železa a dalších živin je vhodná také jako potravinový doplněk pro vegany a vegetariány. 

Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?