Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, a to včetně vitaminu B12 nebo jódu. Nachází se v ní ale i spousta vlákniny, která příznivě ovlivňuje trávení a zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sladkovodní řasa chlorella Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů, zejména skupiny B, a také minerálních látek včetně jódu. Díky tomu, že v ní najdeme i vitamin B12 a jód, je vhodná jako doplněk pro vegetariány a vegany.

Vitamin B12, přirozeně obsažený v chlorelle, hraje roli při normální činnosti nervové soustavy a také při tvorbě červených krvinek. Jód přispívá k rozvoji normálních kognitivních funkcí, normálním funkcím energetického metabolismu a působí příznivě na stav pokožky. Kromě toho má vitamin B12 kladný vliv na růst dětí. V chlorelle najdeme kromě vitaminů a minerálů také nezanedbatelné množství chlorofylu či vlákniny, která působí příznivě na trávicí funkce a zažívání.

Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?