Logona Čisticí kapesníčky, Bio Aloe - vyřazen 25 ks

Logona Čisticí kapesníčky, Bio Aloe - vyřazen 25 ks

Jemné kapesníčky z BIO bavlny, jsou napuštěné jemně šetrnou bezalkoholovou čistící emulzí. Důkladně zbaví oči, obličej a krk make-upu a nečistot. Vilín, hedvábné proteiny a aloe vera (hydratační, protizánětlivé, hojivé a zklidňující účinky) pleť harmonizují a dodají ji pěstěný a svěží vzhled. Díky svému praktickému balení jsou kapesníčky vhodné na cesty. Balení obsahuje 25 ks kapesníčků. certifiká

Jemné kapesníčky z BIO bavlny, jsou napuštěné jemně šetrnou bezalkoholovou čistící emulzí. Důkladně zbaví oči, obličej a krk make-upu a nečistot. Vilín, hedvábné proteiny a aloe vera (hydratační, protizánětlivé, hojivé a zklidňující účinky) pleť harmonizují a dodají ji pěstěný a svěží vzhled. Díky svému praktickému balení jsou kapesníčky vhodné na cesty. Balení obsahuje 25 ks kapesníčků.

certifikáty: BDIH, NATRUE
vhodné pro: čištění, osvěžení pleti
konzistence: bavlněné ubrousky
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Oči, obličej i krk jemně potírejte kapesníčkem, následně pleť opláchněte vodou

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Příběh značky Logona je úzce spjat se vzestupem povědomí o přírodnách produktech na německém trhu během 70. let. V roce 1977 tak přichází na trh i značka Logona-Kosmetik s vlastními přírodními produkty. Od počátku byla dodržována přísná kvalitativní kritéria, která vytvořila základ všech receptur. Logona-Kosmetik trvale vyrábí všechny své výrobky podle farmaceutického standardu. Od výběru použitých surovin až po zpracování a balení hotového výrobku naplňuje Logona pojem "přírodní kosmetika", což znamená přírodní harmonie nebo řád. Při výrobě jsou použity pouze přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky, éterické oleje a aromata z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z kontrolovaného sběru v přírodních lokalitách. Úplná nabídka firmy Logona-Kosmetik čítá dnes přibližně 300 produktů každodenní péče o zdraví a krásu těla. Produkty Logona mají ochranou známku BDIH.

kontakt na výrobce:
Logona Naturkosmetik und Heilmittel
Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Germany

webové strány značky:
www.logona-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Logona Face Care

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?