Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 120 g

Tuhý deodorant využívá adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, neucpávají kožní póry a spolehlivě chrání před pachem potu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý krystalový deodorant Purity Vision využívá adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, zůstávají pouze na jejím povrchu, a tak mechanicky neucpávají kožní póry.

Kamenec přirozenou cestou stáhne kožní póry a zároveň působí antibakteriálně, což je nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě není cítit, zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Díky kamenci je výskyt bakterií eliminován, a tím pádem ani nevzniká tělesný zápach.

Kamenec Purity Vision si šetrně, a přesto účinně poradí se vznikem nepříjemného pachu a zároveň nebude ucpávat kožní póry a podněcovat záněty potních žláz.

Přírodní varianta proti pocení

V oblasti konvenčních dedoroantů se vedou rozsáhlé debaty mezi odborníky o jejich případném nepříznivém vlivu na zdraví lidského organismu. Pokud hledáte přírodní variantu, která bude chránit vaši pokožku před nadměrným pocením a nepříjemným zápachem, zvolte deo krystal. Krystalový deodorant Purity Vision se skládá pouze z jediné ingredience a neobsahuje žádné další přidané látky, které by mohly zatěžovat pokožku či ji dráždit.

Deo krystal

Síla kamence pro vaši pokožku

Deo krystal Purity Vision obsahuje kamenec hlinitý - ačkoliv se také jedná o sloučeninu hliníku, tak se od běžných deodorantů značně liší svými vlastnostmi. Konvenčně prodávané deodoranty a antiperspiranty obsahují sloučeniny hliníku s menšími molekulami. Díky tomu mohou látky pronikat skrze kůži do těla, kde se vstřebávají. Oproti tomu kamenec má molekuly, jež jsou pokožkou těla neprostupné, a je tak zcela omezeno jejich vstřebávání do organismu.

Spolehlivá antibakteriální ochrana

Krystalový deodorant tedy neuzavírá kožní póry a neucpává je mechanicky. Díky tomu nepodněcuje například záněty kožních žláz a je vhodný i na citlivou pokožku podpaží. Zároveň ale účinně chrání proti nepříjemnému zápachu. Je totiž přirozeně antibakteriální, díky čemuž brání množení mikroorganismů, které rozkládají pot a tím způsobují jeho typický pach. Krystal tyto bakterie eliminuje, a tím zápach ani nemůže vzniknout.

Praktická volba po všech stránkách

Deo krystal Purity Vision je zcela bez parfemace, díky tomu jej můžete kombinovat s libovolnými vůněmi. Velkou výhodou je také jeho dlouhodobá výdrž - krystalový deodorant můžete používat několik měsíců i let. Je ekologicky šetrný a šetří i vaši peněženku. Zároveň je v tuhé formě, takže nehrozí jeho vylití a je ideální volbou pro cestování i obnovení vrstvy během dne. Deo krystal je právem jedním z produktů, který vyzkoušíte a už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Použití: Krystal navlhčete vodou a naneste na suché podpaží.

Ostatní kategorie: Deodoranty pro muže

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15 , 768 04, Střílky, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?