Prohlédněte si vaše seznamy přání

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 60 g

Purity Vision Deo krystal 24 hodin 60 g

Tuhý deodorant využívá adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, neucpávají kožní póry a spolehlivě chrání před pachem potu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý krystalový deodorant Purity Vision využívá adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, zůstávají pouze na jejím povrchu, a tak mechanicky neucpávají kožní póry.

Kamenec přirozenou cestou stáhne kožní póry a zároveň působí antibakteriálně, což je nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě není cítit, zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Díky kamenci je výskyt bakterií eliminován, a tím pádem ani nevzniká tělesný zápach.

Kamenec Purity Vision si šetrně, a přesto účinně poradí se vznikem nepříjemného pachu a zároveň nebude ucpávat kožní póry a podněcovat záněty potních žláz.

Přírodní varianta proti pocení

V oblasti konvenčních deodorantů se vedou rozsáhlé debaty mezi odborníky o jejich případném nepříznivém vlivu na zdraví lidského organismu. Pokud hledáte přírodní variantu, která bude chránit vaši pokožku před nadměrným pocením a nepříjemným zápachem, zvolte deo krystal. Krystalový deodorant Purity Vision se skládá pouze z jediné ingredience a neobsahuje žádné další přidané látky, které by mohly zatěžovat pokožku či ji dráždit.

Deo krystal

Síla kamence pro vaši pokožku

Deo krystal Purity Vision obsahuje kamenec hlinitý - ačkoliv se také jedná o sloučeninu hliníku, tak se od běžných deodorantů značně liší svými vlastnostmi. Konvenčně prodávané deodoranty a antiperspiranty obsahují sloučeniny hliníku s menšími molekulami. Díky tomu mohou látky pronikat skrze kůži do těla, kde se vstřebávají. Oproti tomu kamenec má molekuly, jež jsou pokožkou těla neprostupné, a je tak zcela omezeno jejich vstřebávání do organismu.

Spolehlivá antibakteriální ochrana

Krystalový deodorant tedy neuzavírá kožní póry a neucpává je mechanicky. Díky tomu nepodněcuje například záněty kožních žláz a je vhodný i na citlivou pokožku podpaží. Zároveň ale účinně chrání proti nepříjemnému zápachu. Je totiž přirozeně antibakteriální, díky čemuž brání množení mikroorganismů, které rozkládají pot a tím způsobují jeho typický pach. Krystal tyto bakterie eliminuje, a tím zápach ani nemůže vzniknout.

Praktická volba po všech stránkách

Deo krystal Purity Vision je zcela bez parfemace, díky tomu jej můžete kombinovat s libovolnými vůněmi. Velkou výhodou je také jeho dlouhodobá výdrž - krystalový deodorant můžete používat několik měsíců i let. Je ekologicky šetrný a šetří i vaši peněženku. Zároveň je v tuhé formě, takže nehrozí jeho vylití a je ideální volbou pro cestování i obnovení vrstvy během dne. Deo krystal je právem jedním z produktů, který vyzkoušíte a už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Použití: Krystal navlhčete vodou a naneste na suché čisté podpaží.

Ostatní kategorie: Deodoranty pro muže

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15 , 768 04, Střílky, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

10% / Michaela 31. 1. 2018 22:18

Tak tento produkt jsem opravdu nepochopila. :D Píšou, že se má lehce namočit a poté aplikovat, zkusila jsem, ale na pot to vůbec nezabralo, a to bych neřekla, že mám nějak výrazně agresivní pot, ale připadlo mi jak kdybych si aplikovala nic. :D

Nejlepší volba / Sandra 2. 6. 2016 20:23

Klasické deodoranty mě štvaly, mám citlivé podpaží a ne každý deodorant snesu. Tento deodorant byla má první volba na zkoušku, co se týče přírodních produktů. Sice nemám jiné srovnání, ale tento může jen a jen doporučit. Je to bomba. Za málo peněz hodně muziky. Fakt to funguje a můžu ho použit úplně v pohodě i po epilaci podpaží.

Nejlepší deodorant / Markéta 22. 7. 2019 22:21

Pot je opravdu bez zápachu! Navíc krystal dlouho vydrží, takže netřeba kupovat každý měsíc nový :-)

Super! / Věra 27. 7. 2016 14:01

Měla jsem velký problém se zápachem potu. Po užití krystalu se sice potím, ale pot je bez pachu a já můžu normálně fungovat.Za mě 1*

Nic moc / Dominik 17. 10. 2018 11:33

Nejdřív jsem si pořídil tuhý deo od Faith in nature, ten fungoval fakt skvěle, skoro vůbec jsem se nepotil... Pak mi spadl a zničil se, tak jsem si řekl, že si koupím menší levnější...no a nejspíš jsem udělal fakt blbě, tento naprosto nefunkční, potím se snad ještě víc, než kdybych ho nepoužil..

50 na 50 / Becky 19. 4. 2019 11:49

Deodorant pôsobí na elimináciu zápachu. Človek sa potí ďalej ale nesmrdí, čo je super. :) Každopádne to má niekoľko nevýhod. Ak sa aplikuje po holení, vždy som mala pokožku podráždenú a svrbela, aj keď ide o prírodný produkt. Okrem toho sa asi po mesiaci používania začal odlamovať, kúsok po kúsku - najprv celý kus z platového držadla a neskôr sa rozdrobil na malé kúsky, čiže som časť musela vyhodiť a tie väčšie kúsky používam tak ako sú. Pre mňa je dobrý na leto, keď sa človek potí a nechce svoje póry upchávať, ale zároveň nechce smrdieť. :)

Skvělý / Monika 26. 4. 2019 20:06

Zkusila jsem mnoho deodorantů a tenhle je stoprocentně nejlepší. Nedráždí, zabraňuje tvorbě potu i zápachu a dlouho vydrží. Můžu jen doporučit.

Zázrak / Verča 23. 9. 2016 10:13

Nej, nej, nej! po normálních deodorantech z marketu jsem se necítila v pohodě. Zanechávaly mi na pokožce mastný film a když jsem se opotila, tak to opravdu nešlo. Dělal bílé a žluté skvrny na oblečení, které nešly vyprat, ač jsem se snažila sebevíc a navíc ani lufou nešel pořádně smýt z pokožky, aby nezanechal nějaký zbytek, prostě horor. S tímto zázrakem tyto problémy již neřeším. Hned jak nanesu, tak je suchý, potím se jen zlomek toho, co předtím a když už, tak to nezapáchá, nedělá skvrny na oblečení a po umytí je pokožka ihned čistá. I po epilaci ho mohu použít a už tu nemusím nadávat, že to pálí, jako čert. Po prvním nanesení se mi nechtělo věřit, že by mi mohl pomoci, že to jen zkusím, ale opravdu předčil moje očekávání. A ač se s ním pro jistotu přemáznu ještě párkrát za den, tak vůbec neubývá. Už ty marketovky nechci ani vidět a zůstanu u krystalu, který si zaslouží i 6 *. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?