Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Faith in Nature Deo kulička green tea 50 ml

Faith in Nature Deo kulička green tea 50 ml

Deo kulička green tea vás zahalí do jemné osvěžující vůně a zároveň brání nadměrnému pocení i vzniku tělesného zápachu. Kamenec ve spojení s Aloe vera se stará o namáhané podpaží a pokožku zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deo kulička green tea Faith in Nature vás zahalí do jemné osvěžující vůně a zároveň brání nadměrnému pocení i vzniku tělesného zápachu. Spojení éterických olejů a kamence působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně. Účinně tak eliminuje pocení a současně pečuje o jemnou pokožku podpaží.

Deo kulička je účinná a přesto jemná díky obsahu kamence. Kamenec působí antibakteriálně, brání zvýšenému pocení a omezuje pach potu. Ve spojení se šťávou z Aloe vera se stará o namáhané podpaží, hojí drobné ranky a pokožku celkově zklidňuje.

O jemnou vůni a současně i deodorační účinky se postará éterický olej z hořkého pomeranče a výtažky z čajovníku čínského. Deo kulička zanechá podpaží zklidněné, a navíc vzhledem k nulovému obsahu alkoholu ji můžete použít i ihned po holení.

Použití: Deodorant aplikujte rovnoměrně na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. Podle potřeby můžete aplikaci během dne opakovat.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street , M26 1LN, Radcliffe, Velká Británie , tel: +44 161 724 4016

Nenašli jste to pravé? Co tohle?