Kiss My Face Corp. Deo kulička, neparfemovaná 88 ml

Kiss My Face Corp. Deo kulička, neparfemovaná 88 ml

  • Bez DPH 165 Kč

Přírodní deodorant bez přidané parfemace využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Přirozeným způsobem eliminuje vznik tělesného pachu, aniž by ucpával potní žlázy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní deodorant Kiss My Face bez přidané parfemace využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se deodorant snadno nanáší, rychle vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Přirozeným způsobem eliminuje vznik tělesného pachu, aniž by ucpával potní žlázy a podněcoval jejich zanícení.

Kuličkový deodorant využívá síly kamence, přírodního minerálu, který působí antibakteriálně a adstringentně. Eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i rozklad potu a vznik nepříjemného zápachu. Navíc má lehké stahující účinky a mírní nadměrné pocení.

Kamenec v kombinaci s extraktem z vrby podpaží dezinfikuje a mírní riziko vzniku zánětu. Hojí drobná poranění a zanechává pokožku zdravou. Deodorant bez parfemace účinně ochrání před tělesným zápachem, aniž by pokožku podpaží dráždil a zatěžoval.

Použití: Aplikujte na suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. Aplikaci můžete podle potřeby během dne opakovat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Opravdu účinný / Katka 6. 4. 2012 21:35

Opravdu účinný deodorant, účinný i při sportu.

Re: Opravdu účinný / Petra 10. 7. 2014 14:18

naprosto souhlasím, mohu jen doporučit :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?