Nobilis Tilia Deodorant pánský 50 ml

Nobilis Tilia Deodorant pánský 50 ml

 • Značka: Nobilis Tilia
 • Balení: 50 ml
 • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
 • Certifikáty: CPK
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 214 Kč

Pánský deodorant s unikátním pozvolným účinkem spolehlivě eliminuje tělesné pachy. S rostoucí tělesnou námahou se zintenzivňuje působení účinných látek a zvyšuje tak ochranu proti vzniku zápachu.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Pánský rostlinný deodorant Nobilis Tilia s unikátním pozvolným účinkem spolehlivě eliminuje tělesné pachy. S rostoucí tělesnou námahou se zintenzivňuje působení účinných látek a zvyšuje se tak i ochrana proti vzniku nežádoucího zápachu.

Roll-on deodorant obsahuje speciální kombinaci tří antimikrobiálních látek ničících bakterie způsobující zápach potu. Ty reagují na zvýšenou tělesnou námahu i teplotu a postupně uvolňují více účinných látek, které zabraňují vzniku zápachu a mají i mírný antiperspirační účinek.

O pokožku podraží se postará hojivý ricinový olej, který zanechává pokožku vláčnou a současně ochráněnou před vznikem drobných zánětů, zatímco kukuřičný škrob napomáhá suchému podpaží. Pánský krémový deodorant nejenom pečuje, ale také aktivně předchází vzniku tělesného zápachu a eliminuje nadměrné pocení.

Celodenní ochrana před pocením

Přírodní deodorant Nobilis Tilia je skvělým pomocníkem pro váš každý den. Ochrání vás před nepříjemným zápachem v běžném provozu i v náročných situacích a zároveň díky obsahu přírodních složek nedráždí pokožku a neucpává její póry. Svěží a mužná parfemace je tvořena variací esenciálních olejů, které po celý den uvolňují příjemnou vůni.

Intenzivní svěžest

Tento kuličkový deodorant Nobilis Tilia je založen na kvalitních přírodních ingrediencích, které jsou nejen velice účinné, ale zároveň mají pěstící účinky a nedráždí jemnou pokožku podpaží. Díky absenci hliníkových solí deodorant neucpává póry a nehrozí potenciálními zdravotními riziky. Deodorant brání množení nežádoucích bakterií rozkládajících pot, a tím i proti zápachu. 

Omamná vůně

Díky kuličkovému aplikátoru se deodorant velice dobře nanáší a zanechává rovnoměrnou vrstvu, která vás ochrání před pocením po celý den. Obsažené vonné esence nejen, že působí proti zápachu, ale zároveň osvěží také vaši psychiku. Ricinový olej má pak zklidňující a regenerační účinky na pokožku, zatímco složení s antibakteriálními ingrediencemi vás ochrání i při zvýšené tělesné námaze. 

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Tip: Díky složce zinklaktát můžete pro zklidnění podrážděné pokožky nanést deodorant i bezprostedně po holení nebo depilaci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Men 24h Deo Roll-on 50 ml

Deo roll-on Men vás přirozeně ochrání před tělesným zápachem a současně potěší kořeněnou vůní s dřevitými tóny. Esenciální oleje tvoří příjemně nahořklou vůni s tóny vavřínu, citronové trávy a rozmarýny.