Taoasis Deodorant sprej Sauge et Limon, Baldini 10 ml

Taoasis Deodorant sprej Sauge et Limon, Baldini 10 ml

  • Bez DPH 72 Kč

Deodorant sprej Sauge et Limon osvěží nahořklou vůní citrusového tea tree a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje o podpaží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deodorant sprej Sauge et Limon Baldini vás osvěží nahořklou vůní citrusového tea tree a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje o podpaží a eliminuje vznik tělesného zápachu. Deodorant ve svém složení spojuje pouze kvalitní přírodní ingredience bez obsahu solí hliníku či podobných škodlivých látek.

Deodorant ve spreji Sauge et Limon je účinný díky kombinaci antibakteriálních éterických olejů, které o podpaží pečují a současně se starají o lehkou vůni. Příjemně nahořklá mírně pikantní kombinace citrusového tea tree a šalvěje účinně zabrání pachu potu a přesto nedráždí citlivou pokožku podpaží.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Podle potřeby aplikaci během dne opakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Osviežujúce :) / Lenka 5. 10. 2016 10:04

Mini sprej je fakt osviežujúci. Vyskúšala som ho aj na tréningu a pachy drží fakt na uzde. Vôňa mi trochu pripomína kolínsku, ktorou nás sprejovali na Veľkú noc koledníci, ale nejak mi to nevadí :) Vyhovuje mi malé a veľmi pekné balenie. Nabudúce kúpim určite znovu, možno skúsim inú vôňu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?