Aromaterapie Karel Hadek DEPILOL Olej po depilaci 200 ml

Aromaterapie Karel Hadek DEPILOL Olej po depilaci 200 ml

Zboží je trvale vyřazeno.

Tělový olej s levandulí a tea tree je určený ke zklidnění a zjemnění pokožky po depilaci. Je vhodný také při drobných poraněních a zánětlivých projevech.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

DEPILOL Olej po depilaci od značky Karel Hadek s lehkou bylinnou vůní pro zklidnění a regeneraci podrážděné pokožky po holení, depilaci. Éterické oleje z levandule, tea tree, tymiánu, cedru a jalovce tvoří uklidňující kompozici s antimikrobiálním účinkem. 

Tato péče po holení obsahuje vitamin E, který spolu s oleji z pupalky, brutnáku a vlašských ořechů podrážděnou pokožku regenerují, zvláčňují. Díky macerátu z třezalky je olej vhodný při drobných poraněních a zánětech. Po aplikaci je pokožka jemná, hladká, vláčná. Olej je vhodné používat k ošetření pokožky i bez depilace. Podporuje fyziologii pokožky a napomáhá přirozenému růstu nového chlupu, čímž minimalizujete zarůstání chlupu v pokožce.

Použití: Přiměřené množství naneste na omytou depilovanou pokožku.

Skladování: Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Firma Karel Hadek se specializuje na výrobu fyziologických produktů a získává k tomu pouze suroviny, které jsou velmi kvalitní, mají pouze přírodní charakter. Produkty Aromaterapie Karel Hadek pochází z ekologicky čistých nalezišť, neobsahují herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další příměsi. 

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s., Kšice 11 , 349 01, Stříbro, Česká republika

Z blogu1

Novinka: Aromaterapie Karel Hadek a Fauna

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?