Diochi Detoxin 50 ml

Diochi Detoxin 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Diochi Detoxin využívají síly kombinace bylin, které aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník. Bylinky pomáhají lépe se vyrovnat s alergiemi, snižují hladinu cholesterolu a také napomáhají zdravé jemné pleti.

Směs bylin Detoxin napomáhá vyplavování usazených škodlivých látek z těla pryč, organismus detoxikuje, a posiluje tak jeho imunitu a odolnost vůči nemocnění. Díky pročišťujícím účinkům také upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsažené hořčiny zlepšují činnost jater, žlučníku i vylučování žaludečních šťáv, zlepšují trávení a mírní nechutenství.

Pomáhá tělu lépe se vyrovnat s nejrůznějšími projevy alergií. V oblasti psychiky působí kapky lehce sedativně a harmonizačně, jsou tak vhodné pro výbušné a vznětlivé povahy.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mochna nátržník, Prorostlík čínský, Šišák bajkalský, Gardenie jasmínová, Phyllanthus niruri, Ptačí zob lesklý, Smil písečný, Rdesno mnohokvěté, Smetánka lékařská (3 %) , Ostropestřec mariánský, Řepík lékařský, Pelyněk brotan, Jablečník obecný, Rozrazil lékařský, Jitrocel kopinatý

Konzistence: tekutá

Obal: papírový, skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?