Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Logona Dětský zubní gel jahoda, HAPPY KIDS 50 ml

Logona Dětský zubní gel jahoda, HAPPY KIDS 50 ml

Zubní gel jahoda je určen pro péči o zuby těch nejmenších. Jemně čistí a pečuje o dětský chrup, zároveň je díky svému složení vhodný pro malé děti. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť jahod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní gel Logodent je určen pro péči o zuby těch nejmenších z nás. Jemně čistí a pečuje o dětské zuby, zároveň je díky svému složení vhodný pro malé děti. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť díky výtažkům z jahod.

Děti mívají velice často problémy se správnou technikou čištění zubů a občas spolknou i trochu zubní pasty. Zubní gel Logodent je přizpůsoben potřebám péče o dětské zuby. Obsahuje jíl, jemná pěnidla a bylinné výtažky, takže narozdíl od past s chemickými látkami nevadí, když dítě trochu gelu spolkne.

Zubní gel obsahuje extrakt z heřmánku, který působí protizánětlivě a jemně čistí i citlivé zuby. Jíl v kombinaci s jemným pěnidlem šetrně čistí zubní povlak bez poškození skloviny. O příjemnou sladkou chuť se postará výtažek z čerstvých jahod v kombinaci s březovým cukrem xylitolem, takže čištění zubů bude příjemným zážitkem.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: U dětí mladších šesti let dohlížejte na správnou čistící techniku a zabraňte nadměrné konzumaci zubní pasty.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?