Logona Dětský zubní gel jahoda, HAPPY KIDS 50 ml

Logona Dětský zubní gel jahoda, HAPPY KIDS 50 ml

Zubní gel jahoda je určen pro péči o zuby těch nejmenších. Jemně čistí a pečuje o dětský chrup, zároveň je díky svému složení vhodný pro malé děti. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť jahod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní gel Logodent je určen pro péči o zuby těch nejmenších z nás. Jemně čistí a pečuje o dětské zuby, zároveň je díky svému složení vhodný pro malé děti. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť díky výtažkům z jahod.

Děti mívají velice často problémy se správnou technikou čištění zubů a občas spolknou i trochu zubní pasty. Zubní gel Logodent je přizpůsoben potřebám péče o dětské zuby. Obsahuje jíl, jemná pěnidla a bylinné výtažky, takže narozdíl od past s chemickými látkami nevadí, když dítě trochu gelu spolkne.

Zubní gel obsahuje extrakt z heřmánku, který působí protizánětlivě a jemně čistí i citlivé zuby. Jíl v kombinaci s jemným pěnidlem šetrně čistí zubní povlak bez poškození skloviny. O příjemnou sladkou chuť se postará výtažek z čerstvých jahod v kombinaci s březovým cukrem xylitolem, takže čištění zubů bude příjemným zážitkem.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: U dětí mladších šesti let dohlížejte na správnou čistící techniku a zabraňte nadměrné konzumaci zubní pasty.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?