Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Veronica Organics Dezinfekční gel na ruce 100 ml

Veronica Organics Dezinfekční gel na ruce 100 ml

Balení:
380
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Dezinfekční gel na ruce s přírodním rostlinným složením má antibakteriální, antivirotické a antimykotické účinky a navíc díky hyaluronátu brání nadměrnému vysušování.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Kvůli velké poptávce způsobené koronavirem lze zakoupit pouze 10 kusů produktů na objednávku.

Dezinfekční gel na ruce Veronica Organics je účinným biocidem v boji proti bakteriím, virům, plísním a kvasinkám. Díky svému složení nevysušuje pokožku, svěže voní po citrusech a udržuje ruce čisté a dezinfikované.

Hand-made dezinfekční gel na ruce Veronica Organics obsahuje přesně stanovenou koncentraci alkoholu doplněnou o hyaluronát sodný a rostlinný glycerin, které se postarají o udržení potřebné hydratace v pokožce. Esenciální olej z citronové trávy dodává spreji svěží citrusovou vůni.

Česká značka Veronica Organics je čistá, 100% funkční kosmetika, která podporuje ženskou krásu, zdraví a sexualitu.Veronica Organics používá pouze rostlinné suroviny, netestuje na zvířatech a využívá výrobní procesy šetrné k přírodě.

Použití: Vytlačte z lahvičky množství velikosti hrášku a rozetřete jemně v dlaních. Nevynechávejte žádné záhyby rukou ani nehty. Používejte vždy, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Po aplikaci gel za 30 sec vydezinfikuje vaše ruce od bakterií a kvasinek, za 60 sec od virů a za 20 min od plísní.

Tip: Můžete používat i k čištění mobilního telefonu. Doporučujeme ale pouze v případě, že je vodotěsný.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Neškodí těhotným a kojícím. Neškodí vodním organizmům, nekontaminuje vodu, neškodí atmosféře ani přírodě. Neobsahuje nanomateriály. Netoxický. Nedráždí kůži. Nemá nepříznivý vliv na hormonální soustavu a imunitu. Neobsahuje potenciálně karcinogenní látky. Produkt je vysoce hořlavý Neaplikujte na obličej, oči a sliznice. Neaplikujte na zvířata. Po vypotřebování obal prosím ekologicky zlikvidujte: vhoďte jej do kontejneru na plast.

Ostatní kategorie: Péče o ruce, Tělové spreje

Výrobce: Veronika Lonská, Horova 1767/26 , 500 02, Hradec Králové, Česká republika , tel: +420 731 067 977,

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: