Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Doplněk stravy v sobě kombinuje účinky několika indických bylin. Najdete v něm třeba pískavici, kurkumu nebo chebuli srdčitou, které chrání buňky těla proti oxidačnímu stresu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dia Karé Ecce Vita je doplněk stravy určený pro příznivé působení na energetický metabolismus, ale i celkové podpoření činnosti trávicího a zažívacího ústrojí. Přípravek je vhodný při snaze o zachování normální tělesné hmotnosti a působí jako adaptogen.

Dia Karé obsahuje řadu bylinných výtažků, například z pískavice, gymnémy, kurkumy, chebule srdčité, embliky a dalších. Tyto bylinky pomáhají udržovat normální hladinu krevního cukru i cholesterolu v krvi a chrání buňky před působením oxidančího stresu. Kurkuma příznivě působí na kardiovaskulární a imunitní systém, podporuje správnou činnost trávicího a zažívacího ústrojí. Chebule či pískavice pozitivně ovlivňují energetický metabolismus. Obsažená chebule má také pozitivní účinky na játra, močové cesty a příznivě ovlivňuje i stav pokožky.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2x denně před jídlem.

Upozornění: 100% přírodní přípravek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hubnutí

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?