Terranova Health Dynamic Synergy směs adaptogenů 50 ks

Dynamic Synergy

Terranova Health Dynamic Synergy směs adaptogenů 50 ks

Dynamic Synergy

899
876
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 2 ks

Doplněk stravy se 4 druhy ženšenů a vitálními houbami reishi a cordycepsem. Nabušená směs adaptogenů pro celkovou odolnost.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Dynamic Synergy směs adaptogenů Terranova Health (Dynamic Synergy) je doplněk stravy se 4 druhy ženšenů, včetně ženšenu pravého a ženšenu indického (vitánie snodárná), a s vitálními houbami.

Jedná se o silnou směs adaptogenů, které pomáhají organismu zvládnout i větší zátěž, ať už psychickou nebo fyzickou. Kořen ašvagandypříznivý vliv na psychickou pohodu, poskytuje úlevu od příznaků stresu a úzkosti a při zvýšené únavě. Rozchodnice zlepšuje duševní funkce, soustředění a spánek a zvyšuje sportovní výkon. Matcha pomáhá se lépe soustředit, dodává tělu energii.

Doplněk stravy obsahuje také cordyceps, reishi a rhodiolu. Cordyceps je druh houby, která je svými účinky podobná ženšenu. Složení doplňuje zázvor a kayenský pepř pro podporu oběhu krevní soustavy.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Obsah superpotravin v tomto doplňku stravy: MATCHA - RHODIOLA - REISHI - CORDYCEPS - ZÁZVOR

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy. Neužívejte přípravek, pokud trpíte bipolární poruchou. Pokud máte hypertenzi nebo užíváte-li antidepresiva či jiné předepsané léky, poraďte se před užíváním se svým lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?