Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Dýňový olej, bio 50 ml

Saloos Dýňový olej, bio 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Dýňový olej obsahuje řadu minerálů, především zinku, pomáhá růstu nehtů a zpevňuje je, přispívá k regeneraci kůže. Blahodárně působí na ekzémy, má utišující a revitalizační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dýňový olej je to nejlepší, co můžete pro svou pokožku udělat. Obsahuje řadu minerálů, pomáhá růstu nehtů a přispívá k regeneraci kůže. Blahodárně působí na ekzémy, má utišující a revitalizační účinky. Je vhodné ho použít i jako zubní olej, působí proti kazivosti zubů.

Dýňový olej Saloos je bohatý na minerály, především zinek. Díky tomu přispívá k pevnosti nehtů a jejich růstu, podporuje pružnost kůže a její regeneraci, zinek působí i proti zánětům a aknózní pleti. Dýňový olej má navíc blahodárné účinky i na růst vlasů, zamezuje jejich padání a dokáže pečovat i o vlasy poškozené a namáhané.

Na pleť, tělo i vlasy

Dýňový olej Saloos je univerzálním přípravkem, který maximálně využijete pro jeho všestranné pozitivní účinky na pleť. Dýňový olej je vhodný nejen pro péči o pokožku celého těla, ale i o vlasy, je totiž nesmírně bohatý na cenné minerály, vitaminy a další prospěšné látky. Dýňový olej neobsahuje žádné další příměsi a je vhodný pro všechny typy pokožky. 

Pro krásnou a zdravou pokožku

Dýňový olej působí blahodárně na všechny typy pokožky, zejména pak citlivou, namáhanou či náročnou. Ihned zmírňuje vysušení pokožky, odstraňuje nepříjemné pnutí a navrací pleti její přirozenou pružnost. Dýňový olej nanášejte na mírně vlhkou pleť, díky navlhčení se velice rychle vsákne a nezanechává za sebou mastný či ulepený pocit.

Rychlá regenerace

Vlastností dýňového oleje, že podporuje regeneraci buněk. Díky tomu urychluje obnovu pleti, navrací jí mladistvý a pružný vzhled a vypíná ji. Ulevuje při mnoha kožních obtížích, jako jsou ekzémy či atopická dermatitida. Zklidňuje citlivou pokožku a dodává jí potřebnou výživu. Chrání pleť proti volným radikálům a zmírňuje její vysušení.

Pro růst vlasů a nehtů

Díky obsahu zinku má dýňový olej výborný vliv také na růst nehtů. Urychluje jej a zároveň nově rostoucí nehty činí kvalitnějšími a pevnějšími. Je vhodný také pro regenerační zábaly vlasů, kterým dodává pevnost a sílu. Vyhlazuje vlasové vlákno, navrací mu přirozený lesk a zároveň stimuluje vlasové kořínky a urychluje růst vlasů. Olej využijete také při relaxační celotělové masáži.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na vlhkou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: Lžičku dýňového oleje užívejte 1-2x denně půl hodiny před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?